Zamknij

Walentynki 2020: PREZENT dla niego i dla niej. Co najlepiej wybrać?

Jolanta Waligóra
14.02.2020 09:07
Walentynki: PREZENT dla niego i dla niej. Co najlepiej wybrać na Walentynki 2020?
fot. pixabay.com

Prezent na Walentynki dla niego i dla niej to dla wielu osób spory kłopot, szczególnie gdy brakuje pomysłów, a Święto Zakochanych coraz bliżej. Dla tych, którzy nadal nie wiedzą, co najlepiej kupić ukochanemu i ukochanej na Walentynki 2020, przedstawiamy kilka pomysłów.

Walentynki 2020: PREZENT dla niego, dla niej, dla dziewczyny i dla chłopaka, dla żony i dla mężczyzny, dla przyjaciółki i dla przyjaciela. Jeśli zastanawiacie się, co najlepiej podarować ukochanej osobie z okazji walentynek, przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji.

Walentynki 2020 - promocje, oferty, kody rabatowe, zniżki, restauracje, kino i inne

Walentynki: PREZENT dla niego. Co kupić chłopakowi na 14.02? [DIY]

Jako prezent na Walentynki dla niego idealnie sprawdzą się typowe męskie gadżety. Jeśli obdarowywany uwielbia pić kawę, świetnym pomysłem będzie zestaw dobrej mieszanki zmielonych ziaren kawy, a do tego kubek ze spersonalizowanym nadrukiem. Mężczyźni także uwielbiają słodycze, dlatego może warto pomyśleć o skomponowaniu własnej czekolady (wiele cukierni oferuje usługi stworzenia własnej tabliczki) lub np. stworzenie czekoladowego telegramu. Innymi pomysłami na prezent na Walentynki dla niego to na przykład śmieszny krawat, koszula, pasek, portfel czy wymienne paski do zegarka.

Walentynki 2020 - WIERSZYKI miłosne dla ukochanego i śmieszne, rymowane życzenia

Zagłosuj

Czy obchodzisz Walentynki?

Liczba głosów:

Jeśli szukacie więcej propozycji, przydatne mogą okazać się pomysły na prezent na Walentynki, które znajdziecie w galerii w poniższym artykule:

Walentynki 2020 - prezenty. Co kupić chłopakowi na Walentynki?

Prezent na Walentynki - dla niej. Co kupić dziewczynie na Walentynki 2020?

Wszystko zależy od tego, jak bliska jest nam osoba, której chcemy podarować upominek. Najprostszy pomysł na prezent na Walentynki dla niej to piękny bukiet kwiatów z doczepionym liścikiem. Jeśli nie znamy jeszcze zbyt dobrze naszej znajomej, przyjaciółki czy ukochanej, warto wcześniej dowiedzieć się, jakie kwiaty lubi, żeby na pewno trafić w jej gust. Na prezent na Walentynki dla niej świetnie sprawdzą się także słodycze, podobnie jak w przypadku upominków dla mężczyzn.

Walentynki - jakie kwiaty kupić na 14 lutego? Kolor i znaczenie kwiatów

Wiele osób jako najlepszy prezent na Walentynki 2020 podaje biżuterię. Delikatna bransoletka lub wisiorek na pewno spodoba się każdej kobiecie. Jeśli nasza przyjaciółka czy partnerka ma ulubioną markę kosmetyków, warto również sprawdzić, czy jej kosmetyczka nie wymaga uzupełnienia o kilka nowości. W Walentynki jako prezent świetnie sprawdzi się także bilet do kina, do teatru lub na koncert, gdzie będzie można wybrać się wspólnie.

Walentynki - ŻYCZENIA SMS, ładne wierszyki, kartki do wydrukowania 

W tym dniu, jeśli chodzi o prezent na Walentynki dla niej i dla niego warto pamiętać, że nie musi to być nic bardzo drogiego. W Święto Zakochanych liczy się przede wszystkim wspólne spędzenie czasu i okazywanie sobie uczuć.

Walentynki: WIERSZYKI - śmieszne i ładna życzenia dla przyjaciółki, przyjaciela

Walentynki - ciekawostki: co warto wiedzieć o święcie zakochanych 14.02?

RadioZET.pl/KP