Zamknij

Warsaw Moto Show 2017 - bilety na targi motoryzacyjne. Gdzie kupić?

Redakcja
03.10.2017 20:47
Warsaw Moto Show 2017 - gdzie kupić bilety na targi motoryzacyjne?
fot. Youtube / Ptak Warsaw Expo

Bilety na targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 są już dostępne w sprzedaży. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w dniach 27-29 października 2017. Ile kosztują bilety i gdzie można je kupić?

Targi motoryzacyjne - Warsaw Moto Show 2017: bilety, cena, dojazd. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje dla osób, które wybierają się na targi motoryzacyjne w Nadarzynie 2017.

Bilety na Warsaw Moto Show 2017 Nadarzyn - gdzie kupić?

Bilety na targi motoryzacyjne w Warszawie 2017 dostępne są na stronie warsawmotoshow.com. Wejściówki można kupić w wersji papierowej oraz jako "ebilet". Oprócz biletów na poszczególne dni Warsaw Moto Show 2017 w Nadarzynie, dostępne są także karnety obejmujące wszystkie dni targów. 

Targi motoryzacyjne w Warszawie 2017: bilety, dojazd. [CENA]

Ceny biletów na Warsaw Moto Show 2017 zaczynają się już od 20 zł za wejściówki ulgowe. Najdroższe są oczywiście karnety - pakiet na wszystkie dni kosztuje 120 zł. W tym momencie w sprzedaży dostępne są tylko bilety jednorazowe na poszczególne dni. Ważną informacją dla rodziców jest to, że dzieci do lat 7 wchodzą na wydarzenie bezpłatnie. Organizatorzy zapewniają także darmowy dojazd komunikacją miejską na targi motoryzacyjne. Rozkład jazdy zostanie podany wkrótce.

Warsaw Moto Show 2017 - bilety na Targi motoryzacyjne. Gdzie kupić?
fot. warsawmotoshow.com

W Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie odbędzie się już III edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show. Podczas poprzednich edycji Warsaw Moto Show na targach pojawiło się łącznie ponad 300 tysięcy odwiedzających.

RadioZET.pl/warsawmotoshow.com/KP