Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Warsaw Shore Summer Camp 3 online - nowy odcinek w Internecie

14.09.2017 13:27

Warszaw Shore Summer Camp 3 online jest dostępny za darmo w sieci. Gdzie oglądać najnowsze odcinki w internecie i o której godzinie są udostępniane? Sprawdzamy informacje o emisji nowego sezonu Ekipy z Warszawy.

Warsaw Shore Summer Camp 3 online - nowy odcinek w Internecie fot. Youtube / MTV Polska

Warsaw Shore Summer Camp 3 online - gdzie oglądać najnowszy sezon Ekipy z Warszawy? Odcinki i powtórki będą dostępne dla wszystkich za darmo. Sprawdzamy, gdzie i o której godzinie będą one udostępniane.

Warsaw Shore Summer Camp 3 ONLINE - gdzie oglądać?

Odcinki Ekipy z Warszawy Summer Camp 3 online dostępne są dzięki platformie Player.pl. Udostępniane są tam najnowsze epizody zaraz po premierze telewizyjnej oraz powtórki poprzednich odcinków.

Kiedy oglądać Warsaw Shore Summer Camp 3 online?

Premierowe odcinki Warsaw Shore Summer Camp 3 online publikowane są w każdy poniedziałek o godzinie 00.20. Powtórki można oglądać w każdej chwili bez ograniczeń. Najbliższy 5. odcinek Warsaw Shore Summer Camp 3 będzie dostępny od 2 października 2017 roku.

Zobaczcie zwiastun Warsaw Shore Summer Camp 3:

Odcinki nowego sezonu programu można oglądać również w telewizji. Warsaw Shore Summer Camp 3 jest emitowany na kanale MTV Polska. Premierowe odcinki można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 23.00. W ciągu tygodnia emitowane są również powtórki poprzednich epizodów.

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi