Zamknij

Wataha - gdzie oglądać za darmo online i w TV 2. sezon serialu HBO?

Redakcja
12.10.2017 20:48
Wataha - gdzie oglądać za darmo online i w TV 2. sezon serialu HBO?
fot. Youtube / HBOPOLSKA

Wataha 2 online i w TV - gdzie oglądać za darmo nowy sezon serialu? Już w najbliższy weekend nastąpi premiera pierwszego odcinka kolejnej serii uwielbianego przez widzów serialu HBO. Sprawdzamy, czy będzie można obejrzeć go za darmo i kiedy jest premiera serialu Wataha 2 online i w telewizji.

Gdzie oglądać serial Wataha 2 za darmo? Online i w TV zostanie udostępniony dla widzów w niedzielę, 15 października 2017, a wszystko dzięki specjalnej akcji na kanale HBO. Sprawdzamy szczegóły akcji oraz podstawowe informacje dla fanów serialu: gdzie obejrzeć "Wataha 2" online i w TV za darmo, o której będzie premiera pierwszego odcinka serialu i kiedy emitowane będą powtórki.

"Wataha" online - 2. sezon serialu. Gdzie oglądać za darmo?

Podobnie jak w przypadku innych produkcji emitowanych na HBO, "Wataha 2" online dostępna będzie na platformie HBO Go. Seriale można oglądać na stronie internetowej www.hbogo.pl lub w aplikacji. Jeśli nie możecie się doczekać premiery serialu "Wataha 2" online i w TV, już teraz możecie obejrzeć zwiastun:

"Wataha" w TV - gdzie i kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek serialu Wataha 2 w TV zostanie wyemitowany w niedzielę, 15 października 2017 na kanale HBO. Premiera została zaplanowana na godzinę 20.10. Kolejne epizody będą emitowane co tydzień o tej samej porze.

 

Zobacz także: Filmy i seriale online za darmo.

 

Dodatkowo mamy dobrą informację dla fanów produkcji emitowanych na HBO - w weekend 14-15 października kanał zostanie odkodowany, a pierwszy odcinek serialu "Wataha 2" za darmo w TV będą mogli obejrzeć wszyscy zainteresowani widzowie. Oznacza to również, że przez te 2 dni za darmo będzie można obejrzeć między innymi seriale, np. "Wielkie kłamstewka", "Gra o tron", jak również filmy "Ostatnia rodzina" czy "Arcyoszust".

RadioZET.pl/KP