Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wieczna miłość, odc. 237: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP]

21.08.2019 12:59

Streszczenie 237. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. Nihan i Kemalwzięli ślub. Emir nie zdołał ich powstrzymać. Doszło jednak do tragedii - Zeynep wpadła pod samochód i straciła dziecko. Streszczamy 237. odcinek Wiecznej miłości.

Wieczna miłość, odc. 237: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP] fot. screen Wieczna miłość/TVp

"Wieczna miłość": 237. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście trzydziesty siódmy odcinku? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 237. odc. serialu "Wieczna miłość".

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

>> Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

>> Wieczna miłość, odc. 239: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym dziewiątym odcinku?

Wieczna miłość, odcinek 237 - streszczenie serialu

Streszczenie 237. odcinka "Wiecznej miłości":  

Nihan i Kemal wzięli już ślub, a Zeynep leży w szpitalu po tym, jak wpadła pod samochód. Kiedy odzyskała przytomność Emir powiedział jej, że ich syn nie przeżył.

Zeynep nie może się pogodzić ze stratą dziecka. Mojgan próbuje ją pocieszyć, ale bez skutku. Emir powiadamia matkę Zeynep o wypadku, a sam każe swoim ludziom przygotować dwa fałszywe paszporty dla siebie i żony.

Nihan i Kemal postanawiają zmienić plany i zabrać Deniz ze sobą w podróż poślubną. Fehime informuje Kemala o tym, co stało się Zeynep. Mężczyzna od razu postanawia jechać do siostry. Tymczasem, były pracownik Emira zeznaje przeciwko swojemu mocodawcy. Prokurator wydaje nakaz aresztowania Emira. On zakrada się do domu Nihan i Kemala.

>> Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Wieczna miłość, odc. 237 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

237. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć w czwartek 22 sierpnia o godzinie 16:15 w TVP 1, a także we piątek (23.08) o 6:15 na tym samym kanale. 

Przypomnijmy, że serial "Wieczna miłość" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ

Oceń