Zamknij

Wiedźmin: obsada. Kto zagra w nadchodzącym serialu Netflixa?

Redakcja
05.09.2017 12:00
Wiedźmin: obsada. Kto zagra w serialu?
fot. youtube.com / Gram.pl

Kto zagra Wiedźmina? Obsada serialu Netflixa wywołuje wśród fanów ogromne poruszenie. Przedstawiamy nasze typy do głównej roli w "Wiedźminie".

Obsada serialu "Wiedźmin" na Netflix wzbudzała duże poruszenie, odkąd tylko pojawiły się pierwsze wzmianki na temat tej produkcji. Zaraz po ogłoszeniu oficjalnej informacji o realizacji projektu, fani na wielu forach internetowych zaczęli spekulować, kto dostanie główną rolę w serialu. Przedstawiamy 5 najczęściej typowanych aktorów. Kto zagra Wiedźmina?

"Wiedźmin" serialem Netflixa - kiedy premiera?

Nie mamy już najmniejszych wątpliwości - serial "Wiedźmin" reżyserowany na podstawie świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego jest w trakcie przygotowań do premiery. Informacje o tym, że to Tomasz Bagiński będzie jednym z reżyserów, krążyły w sieci już od jakiegoś czasu, jednak wiadomość o tym, że producentem jego serialu będzie Netflix, okazała się prawdziwą sensacją. W środę 17 maja na Twitterze serwisu opublikowany został tajemniczy cytat:

Kiedy będziemy mogli obejrzeć pierwsze odcinki? Ta informacja pozostaje na razie tajemnicą.

"Wiedźmin" - obsada. Kto zagra główną rolę?

Kto zagra Wiedźmina, czyli tytułowego bohatera? Ta informacja wciąż owiana jest tajemnicą. Choć mamy już pewność, że serial "Wiedźmin" obejrzymy na Netflixie, obsada i data premiery wciąż nie jest znana. Kto wcieli się w główną rolę? Najczęstszymi typami wśród fanów są:

  1. Michael Fassbender, znany z roli w filmie "Assassin's Creed"
  2. Nikolaj Coster-Waldau, czyli Jaime Lannister z "Gry o tron"
  3. Tom Hardy, którego znamy jako Maxa Rockatanskiego z filmu "Mad Max: Na drodze gniewu"
  4. Tom Hiddleston, który wcielił się w rolę nordyckiego boga w filmie „Thor: Mroczny świat"

Najczęściej fani typują aktorów na podstawie ich wyglądu i dzięki temu oceniają, czy nadawaliby się do tej roli. Decydują rysy twarzy, a także role, w których już grali i ich zachowania, które mogłyby pasować do odegrania postaci Wiedźmina w serialu Netflixa. Obsada równie dobrze może składać się z początkujących aktorów, co często zdarza się w innych produkcjach na tej platformie.

Jak sam przyznał Tomasz Bagiński, serial będzie anglojęzyczny. Platforma Netflix znana jest z tego, że wszystkie odcinki danego sezonu są publikowane jednocześnie, dlatego w tym momencie pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne ogłoszenie daty premiery serialu "Wiedźmin". Obsada również będzie dla nas ważną informacją, w końcu głównie od tego, jak dobrze zagrają swoje role wybrani aktorzy, zależy sukces produkcji.

RadioZET.pl/KP