Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wiesz, co to znaczy xoxo, bae, lol, xD, idk? Sprawdź się! [QUIZ]

27.07.2017 13:40

Co to znaczy xoxo, lol, idk? Jakie jest rozwinięcie skrótu omg albo yolo? Sprawdź w naszym quizie, jak dobrze znasz skróty i słowa ze slangu młodzieżowego.

Wiesz, co to znaczy xoxo, bae, lol, xD, idk? Sprawdź się! [QUIZ] fot. pixabay.com

Co to znaczy xD, afk, rotfl, ct cr? Jak rozwinąć skrót yolo? Jak dobrze znasz skróty i słowa ze slangu młodzieżowego? Przedstawiamy krótki quiz, w którym możesz sprawdzić, czy wiesz, co to znaczy xoxo, bae, hispter i inne.

QUIZ - CO TO ZNACZY HISTPER, BAE, LOL, CT CR?

W obecnych czas ludzie najczęściej komunikują się przez internet. Użytkownicy próbują ułatwić to sobie, a dokładniej przyspieszyć, używając różnych skrótów. Wiele z nich zrobiło się tak popularnych, że trudno byłoby nam teraz funkcjonować. Czy wiesz, co znaczy xoxo, yolo, afk, zw, jj, asap? Gdy jesteśmy afk, dajemy znać wysyłając zw, a gdy wracamy z powrotem odpisujemy jj. Czasami musimy zrobić coś asap, ale właściwie to yolo, można to zrobić jutro! Co wysłać na pożegnanie bliskiej osobie? Oczywiście xoxo. Czy wiesz, co oznaczają te wszystkie skróty? Sprawdź się w naszym krótkim quizie!

Wiesz, co to znaczy xoxo, bae, lol, xD, idk? Sprawdź się! fot. pixabay.com

Jeśli masz problem z rozpoznaniem skrótów lub słów w naszym quizie albo po prostu nie wiesz, co to znaczy afk, lol, idk, nw, zw, przypominamy nasz artykuł, w którym znajdziesz wytłumaczenie najpopularniejszych zwrotów.

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi