Zamknij

Wikingowie 5 - kiedy premiera i gdzie oglądać 5. sezon serialu?

Redakcja
19.12.2017 10:20
Wikingowie 5 - kiedy premiera i gdzie oglądać 5. sezon online i w TV?
fot. Youtube / HISTORY

Gdzie oglądać 5. sezon "Wikingów" i kiedy premiera najnowszej serii serialu? Dla wszystkich fanów, którzy nie mogą się doczekać dalszych losów bohaterów, sprawdzamy najważniejsze informacje, zwiastun, daty i godziny emisji odcinków i wiele innych przydatnych informacji.

"Wikingowie" - 5. sezon: kiedy premiera i gdzie oglądać najnowsze odcinki serialu? Po sukcesie poprzednich serii, "Wikingowie" znów powrócą na ekrany. Dla tych, którzy są ciekawi dalszych losów Lagerthy, synów Ragnara i Flokiego, sprawdzamy gdzie oglądać 5. sezon "Wikingów" online i w TV, datę premiery oraz zwiastun.

"Wikingowie" - kiedy premiera 5. sezonu? [DATA]

Światowa premiera 5. sezonu "Wikingów" odbędzie się 29 listopada 2017. W Polsce pierwsze odcinki będzie można obejrzeć dzień później, czyli w czwartek, 30 listopada. Przed premierą fani serialu mają szansę przypomnieć sobie fabułę poprzedniego sezonu. Każdego dnia od wtorku 21 listopada do niedzieli 29 listopada emitowane są tam po 2 odcinki: o godzinie 1.00 i 1.45.

» Wikingowie: sezon 5. odcinek 11. - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

"Wikingowie" - 5. sezon: gdzie oglądać online i w TV?

Gdzie oglądać Wikingów? 5. sezon serialu w telewizji będzie można obejrzeć na kanale History. Pierwsze dwa odcinki zostaną wyemitowane 30 listopada o godzinie 21.00 i 22.00. Ci, którzy przegapią premierę, będą mogli nadrobić odcinki o godzinie 23.00 i o północy. Następne epizody będą emitowane w telewizji w każdy czwartek o godzinie 21.00.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie oglądać 5. sezon serialu "Wikingowie" online, serial jest dostępny na platformie ipla.tv w cenie 9,90 zł. Dla klientów abonamentowych Cyfrowego Polsatu lub klientów sieci Plus wykupienie dostępu kosztuje 5 zł. Dodatkowo serial można oglądać na platformie nc+ go. Przypominamy także, że odcinki z poprzednich sezonów dostępne są na platformie Netflix.

ZOBACZ ZWIASTUN 5. SEZONU SERIALU "WIKINGOWIE":

RadioZET.pl/KP