Zamknij

Woodstock 2017: kiedy się odbędzie? [DATA]

Redakcja
01.08.2017 10:00
Woodstock 2017: kiedy się odbędzie? [DATA]
fot. ons.pl

Data Festiwalu Woodstock 2017 nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Wydarzenie co roku odbywa się na przełomie lipca i sierpnia, tak będzie również tym razem. Podajemy dokładne daty koncertów w tym roku.

Już za kilka dni odbędzie się Woodstock 2017. Kiedy dokładnie? Fani jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce już nie mogą się doczekać.

23. festiwal Woodstock 2017 - daty koncertów

Koncerty na Woodstocku 2017 będą grane od 3 sierpnia. Festiwal potrwa 3 dni, czyli do 5 sierpnia 2017. Do wyboru będzie kilka stref, a zaproszonych zostało bardzo dużo artystów. Zagrają między innymi Łąki Łan, Wilki czy Hey. Woodstock cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi młodych, ale nie tylko. Spotkać tam można osoby, które odwiedzają każdą edycję i tym razem także ich nie zabraknie.

Jak wygląda line-up festiwalu Woodstock 2017 organizowanego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Zobacz także

Woodstock 2017 - kiedy będzie i jak tam dojechać?

Z powodu naprawdę ogromne zainteresowania festiwalem, warto wcześniej zaplanować dojazd i nocleg. Bardzo dużo osób przyjeżdża do Kostrzyna nad Odrą już kilka dni wcześniej, żeby zająć sobie dobre miejsce na polu namiotowym. Jest jeszcze kilka dni, dlatego dobrze jest sprawdzić, co oferują pobliskie hotele i hostele. Pełną informację na temat sposobu dojazdu na Woodstock 2017 oraz miejsc noclegowych można znaleźć na stronie 23. Festiwalu Woodstock.

Zobacz także

Na pewno ci, którzy się tam wybierają, już pakują torby i plecaki, aby dobrze się przygotować. W końcu lato to idealny moment, żeby brać udział w koncertach na świeżym powietrzu, na przykład podczas Woodstocku 2017.

RadioZET.pl/KP