Zamknij

Woodstock 2017: zespoły, artyści, PROGRAM koncertów. Kto zagra [line-up]

Redakcja
01.08.2017 10:00
Woodstock 2017: zespoły, artyści. Kto zagra
fot. ons.pl

Woodstock 2017: zespoły i artyści, którzy pojawia się na festiwalowych scenach, są już znani. Wśród nich tradycyjnie najlepsze polskie i zagraniczne gwiazdy. Sprawdzamy wszystkich artystów Woodstocku - kto zagra?

Kto zagra na Woodstock 2017? Zespoły i artyści są już znani, dlatego warto zacząć przygotowania do tego wydarzenia, jeśli się tam wybieracie. W końcu czasu nie zostało zbyt wiele - 23. edycja festiwalu rozpocznie się 3 sierpnia i potrwa 3 dni, czyli do 5 sierpnia 2017. Woodstock zawsze obfituje w koncerty najlepszych zespołów, tym razem nie będzie inaczej. Sprawdziliśmy, kto dokładnie pojawi się na scenach w tym roku. Prezentujemy line-up Woodstocku 2017.

Zobacz także

Woodstock 2017 - kto zagra?

Choć to będzie już 23. edycja jednego z największych festiwali w Polsce, nie zawiedziemy się. Zagrają najlepsi artyści polscy i zagraniczni. Dzięki różnorodności gatunków muzycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy wam, kto zagra na Woodstocku 2017.

DUŻA SCENA:

3.08. Łąki Łan, The Kyle Gass Band, Wilki

4.08. House of Pain, Hey, Archive

5.08. Dub Inc., Slaves, Domowe Melodie, Nothing But Thieves

MAŁA SCENA:

3.08. Yankee, Mesajah, Oddział Zamknięty

4.08. Zdrowa Woda, Tabu, Counterfeit, Lemon

5.08. Kolory, Cox&Vox, Chorzy, DR Misio

To oczywiście nie wszyscy artyści, którzy wystąpią podczas festiwalu Woodstock 2017. Kto zagra oprócz wymienionych przez nas artystów? Wszystkie zespoły możecie znaleźć na oficjalnej stronie 23. edycji Woodstock.

Zobacz także

Woodstock 2017 - 23 edycja wydarzenia

Przystanek Woodstock to letni festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym wydarzeniem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy Woodstock odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim, a obecnie koncerty mają miejsce w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP.

RadioZET.pl/woodstockfestival.pl/KP