Zamknij

PolAndRock 2018 - TERMIN: kiedy kolejna edycja festiwalu w Kostrzynie?

Redakcja
15.06.2018 15:25
PolAndRock 2018 - TERMIN: kiedy kolejna edycja Przystanku Woodstock?
fot. Paweł Krupek / woodstockfestival.pl

Termin PolAndRock 2018, dawniej Przystanku Woodstock jest znany już od kilku miesięcy, a fani festiwalu już odliczają dni i tygodnie do tej wyjątkowej imprezy. Sprawdzamy szczegóły przed 24. PolAndRock Festival 2018 i kiedy odbędzie się kolejna edycja wydarzenia w Kostrzynie.

Woodstock 2018: TERMIN festiwalu - kiedy odbędzie się tegoroczna edycja Przystanku Woodstock? Sprawdzamy szczegóły, miejsce imprezy oraz dokładny termin Woodstocku 2018.

» Pociąg na PolAndRock 2018: cena, bilety, rozkład [INFORMATOR]

PolAndRock 2018 - TERMIN festiwalu

Jeśli zastanawiacie się, jaki jest termin festiwalu PolAndRock Kostrzyn 2018, mamy bardzo dobre wiadomości - znamy już dokładną datę i miejsce! Nie powinno być zaskoczeniem dla nikogo, że festiwal PolAndRock odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą, podobnie jak poprzednie edycje. Również data Woodstocku, czyli PolAndRock 2018 była możliwa do przewidzenia wcześniej. Festiwal odbywa się na przełomie lipca i sierpnia i trwa 3 dni, tak będzie również tym razem.

» PolAndRock 2018: zespoły, artyści, data i miejsce festiwalu

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

PolAndRock 2018 - kiedy się odbywa?

Jeśli chcielibyście zaplanować swój wyjazd do Kostrzyna nad Odrą i wybrać się na festiwal PolAndRock 2018, sprawdziliśmy dokładne daty festiwalu. Termin PolAndRock Kostrzyn 2018 to 2, 3 i 4 sierpnia 2018. Każdego dnia na scenach odbędą się koncerty zaproszonych gwiazd, a na uczestników festiwalu czeka dodatkowo wiele innych atrakcji. Woodstock od zawsze obfitował w koncerty najlepszych zespołów, tym razem jesteśmy pewni, że nie będzie inaczej. Z oficjalnych informacji wiemy już na pewno, że na Dużej Scenie festiwalu PolAndRock 2018 zagrają Arch Enemy i Lao Che.

» PolAndRock Festival 2018 - kto zagra na scenach w Kostrzynie?

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym wydarzeniem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy Przystanek Woodstock odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim, a obecnie koncerty mają miejsce w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP.

» PolAndRock 2018: BILETY - ile kosztują wejściówki i czy są potrzebne?

RadioZET.pl/KP