Zamknij

PolAndRock Festival 2018: zespoły, artyści, data i miejsce festiwalu

Redakcja
15.06.2018 15:15
Woodstock 2018: zespoły, artyści, data i miejsce festiwalu
fot. Damian Mękal / woodstockfestival.pl

PolAndRock Festival 2018 (daw. Woodstock): artyści, zespoły, data i miejsce - to informacje, na które czekają wszyscy fani festiwalu. Sprawdzamy najświeższe informacje oraz co warto wiedzieć już teraz o PolAndRock 2018: kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto zagra na festiwalowych scenach.

24. PolAndRock Festival 2018 - data, miejsce, zespoły, artyści, line-up i inne informacje o dawnym "Przystanku Woodstock". Sprawdzamy wszystkie najświeższe wiadomości o nadchodzącej edycji festiwalu oraz co warto wiedzieć przed zakupieniem biletów.

» Pokojowa Wioska Kryszny 2018: kto zagra, kiedy, o której? [KONCERTY] «

PolAndRock Festival 2018 - gdzie i kiedy?

Dla tych, którzy już zastanawiają się, gdzie i kiedy będzie PolAndRock Festival 2018 (daw. Woodstock), mamy bardzo dobre wiadomości - znamy już dokładną datę i miejsce festiwalu! Oczywiście 24. PolAndRock Festival odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą.

Data PolAndRock Festival 2018 również nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Wydarzenie co roku odbywa się na przełomie lipca i sierpnia, tak będzie również tym razem. Festiwal Woodstock 2018 odbędzie się w dniach 2, 3 i 4 sierpnia 2018.

» Pociąg na PolAndRock 2018: cena, bilety, rozkład [INFORMATOR]

PolAndRock Festival 2018 (daw. Woodstock): ZESPOŁY, artyści - kto zagra?

Woodstock zawsze obfituje w koncerty najlepszych zespołów, tym razem jesteśmy pewni, że nie będzie inaczej. Pełny line-up PolAndRock Festival 2018, zespoły i artyści, którzy pojawią się na wydarzeniu są już znani. Wiemy już na pewno, że na Dużej Scenie 24. PolAndRock Festival zagrają m.in. Arch Enemy, Lao Che i Krzysztof Zalewski.

» Pierwsza zagraniczna gwiazda Przystanku Woodstock 2018 ogłoszona!

Dodatkowo znani już są artyści, którzy wystąpią na pozostałych festiwalowych scenach. W poniższym artykule znajdziecie więcej szczegółów na ten temat. Jest on na bieżąco aktualizowany, gdy tylko pojawiają się nowe informacje, a także lista artystów i zespołów PolAndRock Festival 2018 (daw. Woodstocku).

» PolAndRock Festival 2018 - kto zagra na scenach w Kostrzynie?

Zagłosuj

Czy wybierasz się na 24. PolAndRock Festival?

Liczba głosów:

Woodstock cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi młodych, ale nie tylko. Spotkać tam można osoby, które odwiedzają każdą edycję i tym razem także na pewno ich nie zabraknie.

» Woodstock 2018: BILETY - czy festiwal jest biletowany?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/KP