Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wybory 2019: kandydaci do Sejmu - LUBLIN [OKRĘG 6 - WOJ. LUBELSKIE]

16.09.2019 15:58

Kandydaci na posłów i senatorów, którzy wystartują w wyborach parlamentarnych w październiku są już znani. Sprawdzamy, kto będzie walczył o głosy wyborców z woj. lubelskiego i miasta Lublina, podajemy nazwiska polityków, a także numery okręgów. 

Wybory 2019: kandydaci do Sejmu - LUBLIN [OKRĘG 6] fot. Wojtek Laski/East News

W tym artykule znajdziecie:

  •  Wszystkich kandydatów startujących w wyborach parlamentarnych 2019 z okręgów lubelskich - woj. lubelskiego i miasta Lublina
  •  Nazwy okręgów oraz gmin, które one obejmują 

Kandydaci do Sejmu 2019: WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE, LUBLIN

 W trakcie wyborów parlamentarnych całe województwo lubelskie i miasto Lublin znajdą się w tym samym, 6. okręgu.  

Okręg 6 obejmuje część województwa lubelskiego, w którego skład wchodzą obszary powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki oraz miasta na prawach powiatu: Lublin

Wybory 2019: kandydaci: [WARSZAWA]

Poniżej przedstawiamy kompletną listę kandydatów z lubelskiego okręgu wyborczego, czyli szóstego, z podziałem na partie. 

Szukacie informacji o wyborach parlamentarnych? Znajdziecie je w naszych artykułach: 

Kandydaci wszystkich partii do Sejmu i Senatu: 

Programy partii: 

Okręg 6:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. MUCHA JOANNA
  2. KRAWCZYK MICHAŁ MATEUSZ
  3. WCISŁO MARTA ANNA
  4. NAKONIECZNY PAWEŁ KRZYSZTOF
  5. LISOWSKA BOŻENA GRAŻYNA
  6. BABISZ KRZYSZTOF
  7. KOMORSKI KRZYSZTOF
  8. BOJARSKI KRZYSZTOF
  9. ORGASIŃSKI LUCJAN
  10. WASILEWSKA BOŻENNA
  11. BIAŁOWĄS WALDEMAR FRANCISZEK
  12. JUCHNIKOWSKI JÓZEF STANISŁAW
  13. GUZ SYLWIA STANISŁAWA
  14. KUREK PAWEŁ TOMASZ
  15. SZABAŁA MAGDALENA ANNA
  16. TRYBOŃ MACIEJ STEFAN
  17. DUNECKA MAŁGORZATA TERESA
  18. KALBARCZYK ADAM ANDRZEJ
  19. BUCZEK TOMASZ LECH
  20. HOŁDA JOANNA SŁAWA
  21. FATYGA KATARZYNA
  22. GŁADYSZ KRZYSZTOF ANDRZEJ
  23. WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK MAGDALENA MARIOLA
  24. MIŁOSZ MICHAŁ MARCIN
  25. AUSZ MARIUSZ GRZEGORZ
  26. PADO ANNA BARBARA
  27. SZCZUCKI PIOTR
  28. RAK MAREK
  29. WIĘCEK KATARZYNA DOROTA
  30. JURKOWSKI ZBIGNIEW WIKTOR

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. KULESZA JAKUB
  2. MEKLER RAFAŁ
  3. TOMASIAK JACEK MIKOŁAJ
  4. TYLUS MAŁGORZATA ANETA
  5. GRYZ MATEUSZ STANISŁAW
  6. WACH ZBIGNIEW JAKUB
  7. ZAJĄCZKOWSKA ANNA MARIA
  8. WYPYCH MICHAŁ
  9. GAJDA ARKADIUSZ
  10. KULICKI RAFAŁ JANUSZ
  11. ZDUŃCZYK PIOTR MARCIN
  12. MAREK PIOTR
  13. MILEWSKI RYSZARD
  14. WIĘCŁAWSKI ANDRZEJ TOMASZ
  15. WIECZOREK-KABAT ALICJA
  16. KUSIAK PAWEŁ ROBERT
  17. REJA ANNA
  18. SKWAREK ANNA ZOFIA
  19. KRAWCZYK EWA MARIA
  20. SKARŻYŃSKI MAREK JAKUB
  21. AUGUSTYNOWICZ MONIKA TERESA
  22. CZERNIEC WALDEMAR
  23. MAZEK DOROTA MARIA
  24. ŁAGOWSKI DAMIAN
  25. DROZD OLGA
  26. KABASA ANNA
  27. FLIS ANNA JOANNA
  28. KUPISZ SZCZEPAN
  29. PANASIUK PIOTR ADAM

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. ŁOPATA JAN ZBIGNIEW
  2. KOS MAREK
  3. SMOLARZ HENRYK JÓZEF
  4. KAPUSTA GRZEGORZ KRZYSZTOF
  5. KRZĘCIO DARIUSZ MAKSYMILIAN
  6. RZETELSKI PIOTR SŁAWOMIR
  7. RODZIK ZENON JERZY
  8. SZYSZKO GRZEGORZ STANISŁAW
  9. KOPEĆ MAREK
  10. KOŁODZIEJCZYK DARIUSZ STANISŁAW
  11. NIEZGODA MARCELI MATEUSZ
  12. KUCHARCZYK KAROLINA
  13. DUDZIŃSKA EDYTA AGNIESZKA
  14. BEDNARSKI JERZY WŁODZIMIERZ
  15. GRZYWACZEWSKA ANNA
  16. SZMIDT ANNA
  17. FRANCZAK ELIZA AGATA
  18. CHOCHOWSKI KRZYSZTOF KAMIL
  19. STANIBUŁA DANIEL
  20. PIĄTEK MARLENA
  21. MISIASZEK MAGDALENA
  22. KASPRZAK RENATA JOLANTA
  23. DRĄŻYK-ŚWITAJ URSZULA MONIKA
  24. BUJAK MAŁGORZATA
  25. WDOWIAK MAGDALENA
  26. WILK JACEK ANDRZEJ
  27. RUDNIK HENRYK JAN
  28. KOT BARBARA
  29. ODROBIŃSKA ANETA
  30. SŁOWIK DANIEL

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. TUŁAJEW SYLWESTER KAROL
  2. CZARNEK PRZEMYSŁAW
  3. MASŁOWSKA GABRIELA
  4. SOBOŃ ARTUR
  5. SPRAWKA LECH STANISŁAW
  6. SZULOWSKI KRZYSZTOF
  7. GŁUCHOWSKI KRZYSZTOF
  8. SKWAREK SŁAWOMIR
  9. KAŁASKA ADAM KRZYSZTOF
  10. BIELECKI JERZY FELIKS
  11. BOGACKA TERESA
  12. FILIPEK-SOBCZAK MAGDALENA
  13. KOWALCZYK LESZEK
  14. CHOMA KAZIMIERZ BOGUSŁAW
  15. WOJCIECHOWSKI MAREK GRZEGORZ
  16. PITUCHA TOMASZ ZBIGNIEW
  17. JUREK ARKADIUSZ
  18. PATKOWSKI PIOTR ANDRZEJ
  19. SZAŁAS JOLANTA
  20. PRUSZKOWSKI ANDRZEJ MAREK
  21. ZYBAŁA EWA
  22. PODKAŃSKI KRZYSZTOF PIOTR
  23. SZCZYPA RENATA MARIA
  24. BARANOWSKA DOROTA
  25. SZAŁACHWIEJ EWA WYŻSZY
  26. SKRZAT DOROTA
  27. UDRYCKA MAGDALENA SYLWIA
  28. ŚPIEWAK RADOSŁAW MARIAN
  29. DUDA ILONA EWELINA
  30. KANTHAK JAN JAKUB

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. CZERNIAK JACEK ANDRZEJ
  2. DŁUGOSZ MAGDALENA ANNA
  3. KITLIŃSKI TOMASZ
  4. MAZUREK MAREK
  5. ZABRATAŃSKA KATARZYNA EDYTA
  6. KOŁODZIEJCZYK MAREK WALDEMAR
  7. LACHOWSKI ROBERT MICHAŁ
  8. LENART AGNIESZKA MONIKA
  9. SKIBA PAULINA
  10. MARCINKOWSKA-KOZAK
  11. MASZKOWSKI WŁADYSŁAW
  12. REBEJKO JOLANTA
  13. WICHA BEATA
  14. BANAŚ ANDRZEJ WAWRZYNIEC
  15. STĘPNIAK ADRIAN
  16. IWAN JAROSŁAW PAWEŁ
  17. STOLARSKI PATRYK
  18. SŁOMKA KAROLINA
  19. KOWALSKA BARBARA
  20. KACZYŃSKI GABRIEL JAN
  21. ŁABAREWICZ ANNA MARIA
  22. ROJEK GRAŻYNA IRENA
  23. FIGURA DARIUSZ WŁADYSŁAW
  24. KUŁAGO WALENTY
  25. MIKITA-SKIBA MONIKA BARBARA
  26. NOWICKI GRZEGORZ JERZY
  27. KASZA JOANNA EDYTA
  28. SKUBIS EMILIA DOMINIKA
  29. FURMANIAK SZYMON
  30. GALLANT JACEK MAREK

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. WOCH MAREK MARIAN
  2. BERECKA BARBARA
  3. MARKIEWICZ JAROSŁAW SZCZEPAN
  4. KUSZYK ANDRZEJ ROBERT
  5. POGONOWSKI ARKADIUSZ
  6. ZARYCHTA JOLANTA MARTA
  7. DANG XUAN ADRIAN HAI
  8. MAZUR AGNIESZKA MONIKA
  9. MISIAK ARKADIUSZ JACEK
  10. KRZYSZTOFIK DARIUSZ
  11. ROLA ANNA
  12. STRADOMSKA MARLENA WANDA
  13. TCHOREK PAWEŁ
  14. SZWAJEWSKA MAŁGORZATA ANNA
  15. DADEJ KAROL PAWEŁ
  16. TARŁOWSKA JOLANTA BARBARA
  17. PIETROSIŃSKI MARCIN JAKUB
  18. SŁAPCZYŃSKI TOMASZ MARCIN
  19. DOMAŃSKI PIOTR
  20. MYŚLIWIEC MAGDALENA
  21. KAMOLA MATEUSZ WALDEMAR
  22. KOKOT KATARZYNA
  23. ZIELIŃSKI PIOTR MARIUSZ
  24. BANACH ARTUR LECH
  25. KĘPOWICZ TOMASZ WOJCIECH
  26. GRZEGORCZYK RENATA
  27. KIERZKOWSKA-ŻUK INES AGNIESZKA
  28. MANDELA MAREK ROBERT
  29. SZWERC WOJCIECH
  30. CINNER DOMINIKA

RadioZET.pl/PZ

Oceń