Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 1: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku?

Paweł Żurek
10.09.2019 15:29
Wymarzona miłość, odc. 1: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku?
fot. screen TVP

Streszczenie 1. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Sanem prowadzi mały sklep, ale marzy o tym, by zostać sławną pisarką i przeprowadzić się na Galapagos. Matka postanawia wydać ją za mąż. Chcesz wiedzieć więcej? Streszczamy 1. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 1. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pierwszy odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 1. odcinek Wymarzona miłość.

>> Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>> Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Wymarzona miłość, 1. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 1. odcinka serialu Wymarzona miłość: Sanem nie została zwolniona po tym jak włamała się do domu Cana Bracia Divit nadal angażują kobietę do swoich celów związanych z agencją.

W 5. Odcinku Wymarzonej miłości Can przyłapuje Sanem na rozmowie z Emre (Birand Tunca). Młodszy z braci tłumaczy się i wysyła dziewczynę jako asystentkę na spotkanie w pracy. Can zabiera ją motocyklem, a popołudnie okazuje się całkiem przyjemne. Spotkanie przebiega w przyjaznej atmosferze a Can i Sanem potem udają się na wspólny lunch.

Wieczorem Sanem rozpamiętuje dzień, który spędziła z Canem. 

>> Wymarzona miłość, odc. 6: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w szóstym odcinku?

Wymarzona miłość, 1. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 1. odcinka serialu Wymarzona miłość: Sanem prowadzi mały sklep, ale marzy o tym, by zostać sławną pisarką i przeprowadzić się na Galapagos. Matka postanawia wydać ją za mąż. Dziewczyna robi wszystko, aby pozbyć się kandydata. Jest nawet gotowa na jakiś czas porzucić marzenia i rozpocząć pracę w korporacji.

Wymarzona miłość, 1. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

1. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w poniedziałek (13.09.2019) o godzinie 10:00 na TVP 3. 

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ