Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 33: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
26.09.2019 15:42
Wymarzona miłość, odc. 33: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość

Streszczenie 33. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Can pomaga Deren z opresji, ale później do domu wraca już sam. W nocy dzwoni do Sanem, żeby usłyszeć jej głos. Dziewczyna postanawia go odwiedzić .Streszczamy 33. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 33. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty trzeci odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 33. odcinek Wymarzona miłość.

>>  Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>>  Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Wymarzona miłość, 33. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 33. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Can ratuje Deren, a  sam odchodzi z pola namiotowego. Niespodziewanie w nocy dzwoni do Sanem, żeby usłyszeć jej głos. Dziewczyna odwiedza go. We dwoje spędzają noc na hamaku.

Z samego rana wszyscy biorą się do pracy. Na plan przyjeżdżają Aylin (Sevcan Yasar) i Polin (Kimya Gökçe Aytaç). Kobieta na każdym kroku stara się poniżyć Sanem. Polin zabiera Divita w ustronne miejsce, żeby szczerze z nim porozmawiać. Kobieta sugeruje mężczyźnie, że Sanem to zła kobieta dla niego. Sanem przysłuchuje się całej rozmowie. Polin proponuje, żeby spędzili razem dzień i wtedy Can na pewno zmieni zdanie. Sanem nie czekając na odpowiedź Divita odchodzi. Can wtedy wyjaśnia Polin, że mogą spędzić razem dzień, ale on nie zmieni już zdania.

Sanem, przekonana, że nigdy nie będzie z Canem, postanawia nie dopuścić do niego Polin. Kiedy rozpoczynają się zdjęcia, Sanem nie odstępuje Divita na krok, a on wydaje się tym zachwycony.

>>  Wymarzona miłość, odc. 32: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Wymarzona miłość, 33. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

33. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w piątek, 27 września o godzinie 10 rano. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ