Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 4: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w czwartym odcinku?

Paweł Żurek
08.08.2019 14:49
Wymarzona miłość, odc. 4: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzecim odcinku?
fot. Wymarzona Miłość screen/ TVP/ youtube,com

Streszczenie 4. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie Sanem musi ponieść konsekwencje włamania do domu Cana. Rozstrzygnie się też to, czy mężczyzna zwolni ją z pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Streszczamy 4. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 4. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać czwarty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 4. odcinek Wymarzona miłość.

>> Wymarzona miłość, odc. 5: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w piątym odcinku?

Wymarzona miłość, 4. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 4. odcinka serialu Wymarzona miłość: Sanem (Demet Özdemir) idzie na układ z Emre (Birand Tunca) i szpieguje Cana (Can Yaman) starając się nie dopuścić do niego ważnych dokumentów agencji. Dziewczyna włamała się do jego domu. Wszystko szło po jej myśli, aż do momentu, kiedy Can przyłapał ją na gorącym uczynku.

 Kiedy mężczyzna przyciąga ją do siebie, blokując jej możliwość ucieczki, obojgu przypomina się namiętny pocałunek. Can oczekuje wyjaśnień, co Sanem robi w jego domu. Dziewczyna próbuje się wytłumaczyć, aż w końcu Can puszcza ją wolno.

Sanem jest przekonana, że zostanie zwolniona. Roztacza się przed nią wizja małżeństwa z Muzafferem (Cihan Ercan) i postanawia zrobić wszystko, aby nie doszło do tego ślubu. Na domiar złego, Sanem pod domem spotyka Muzaffera z rodziną. Dochodzi do wielkiej awantury.

>> Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>> Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Wymarzona miłość, 4. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

4. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w piątek (9.08.2019) o godzinie 13:15 w TVP 2. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ