Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 45: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
24.09.2019 15:44
Wymarzona miłość, odc. 31: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. TVP screen/ Wymarzona miłość

Streszczenie 45. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej.  Osman niespodziewanie wyznaje Leyli miłość. Dziewczyna nie ukrywa zaskoczenia i pyta amanta dlaczego tyle czekał z tym wyznaniem. Streszczamy 45. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 31. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać piąty odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 5. odcinek Wymarzona miłość.

>> Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>> Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Wymarzona miłość, 31. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 31. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Polin (Kimya Gökçe Aytaç) przyleciała do Stambułu i skomplikowała relacje  Sanem (Demet Özdemir) i Cana (Can Yaman). Piękna kobieta, mimo rozstania z Divitem, cały czas stara się o jego atencję , a kiedy odkryła, że jej ukochany jest zakochany w Sanem, za wszelką cenę pokazuje rywalce, że cały czas ją i Cana łączy uczucie.

W 31 odcinku Wymarzonej miłości oglądamy też, jak nagrywana jest reklama dla organicznych produktów Galiny. Na planie są nie tylko pracownicy agencji, lecz także Aylin (Sevcan Yasar), która jest współodpowiedzialna za kampanię, a także Osman (Ali Yağcı), który przygotował catering i Muzzafer (Cihan Ercan) i Ceren Taşci (Ceren Taşci), którzy mu pomagają. Początki kręcenia nie są łatwe. Guliz (Sibel Şişman) jest zbyt zestresowana, potem aktor nie potrafi udawać, że smakuje mu reklamowany napój.

Wymarzona miłość, 31. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

31. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w środę, 24 września o godzinie 10 rano. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ