Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 45: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
14.10.2019 13:23
Wymarzona miłość, odc. 45: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP

Streszczenie 45. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Osman niespodziewanie wyznaje Leyli miłość. Dziewczyna nie ukrywa zaskoczenia i pyta amanta dlaczego tyle czekał z tym wyznaniem. Streszczamy 45. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 45. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać czterdziesty piąty odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 45. odcinek Wymarzona miłość.

>>  Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>>  Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Wymarzona miłość, 45. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 45. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

W 45. odcinku  "Wymarzonej miłości" Leyla obserwuje, jak Sanem (Demet Özdemir) flirtuje w pracy z Canem (w jego gabinecie. Dziewczyna postanawia zdobyć się na szczerze porozmawiać z siostrą. Zaciąga ją w ustronne miejsce i tłumaczy, że jej zachowanie jest nieodpowiednie. Sanem wówczas wyznaje siostrze, że jest parą z Canem. Starsza z sióstr Aydin nie dowierza tym słowom i próbuje młodszej dziewczynie podsunąć pomysł, że w ogóle mogłaby być z Divitem. Sanem jednak w ogóle jej nie słucha.

Leyla spotyka się z Osmanem i opowiada mu o zachowaniu Sanem oraz o tym, czego się dowiedziała.  Mężczyzna nie jest w stanie słuchać o Divicie - jego serce może tego nie wytrzymać. W końcu Osman wyznaje Leyli miłość. Bohaterka nie udaje, że ją to zaskoczyła. Chłopak przyznaje, że nie potrafił wcześniej tego jej powiedzieć, a teraz jest pogodzony z faktem, że nigdy nie będą razem.

Wymarzona miłość, 45. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

45. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w we wtorek, 15 września o godzinie 10 rano. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ