Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 50: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
18.10.2019 14:24
Wymarzona miłość, odc. 50: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP

Streszczenie 50. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej.  Sanem chce objaśnić wszystko Canowi. Divit jednak ma do niej pretensje, że działała bez jego wiedzy. Streszczamy 50. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 50. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 50. odcinek Wymarzona miłość.

>> Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>> Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Wymarzona miłość, 50. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 50. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Can sprzedał udziały swoje i Emre (Birand Tunca) swojemu klientowi. Fabri zaraz po podpisaniu umowy wytłumaczył, że zrobił to dla swojej ukochanej, która nie chciała odejść z agencji, pomimo jego dobrej propozycji. Divit nie mógł ukryć zdziwienia, jednak jego nastrój szybko zmienił się w złość, kiedy Fabri zasugerował, że spotyka się z Sanem od jakiegoś czasu.

Sanem chce wyjaśnić całą sytuację Canowi. Pretensje do kobiety ma Divit. Aydin mówi mu, że gdyby tylko dał jej szansę na wypowiedzenie się sytuacja wyglądałby inaczej

Deren uspokaja Cana, a sama ostatecznie powstrzymuje się od zerwaniem dopiero co podpisanej umowy.

Ayhan, Osman i Muzaffer wynoszą nieprzytomnego szofera Fabriego. Kiedy dzwoni jego telefon, Muzaffer odbiera go i każe natychmiast oddać mu Sanem.

Sanem grozi Emre, że jeśli sam do godz. 21 nie powie prawdy Canowi, ona pokaże mu ukradzione dokumenty. Zdenerowany Emre jedzie do Aylin. Oboje obmyślają plan działania.

Wymarzona miłość, 50. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

50. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w poniedziałek, 21 września o godzinie 10 rano. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ