Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 51: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
21.10.2019 15:59
Wymarzona miłość, odc. 51: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. Wymarzona miłość/ screen TVP

Streszczenie 51. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Wściekły Sanem mężczyzna drze kopertę na kawałki i wyrzuca do kosza, nie czytając wcześniej listu. Divit jest gotowy też zerwać umowę z Fabrim. Streszczamy 51. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 51. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty pierwszy odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 51. odcinek Wymarzona miłość.

>> Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

>> Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

>> Wymarzona miłość, odc. 50: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Wymarzona miłość, 51. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 51. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Can (Can Yaman) sprzedał swoje akcje klientowi. Fabri, zaraz po podpisaniu pism, tłumaczył się, że zrobił to dla Sanem, która nie chciała odejść z agencji, pomimo jego świetnej propozycji. Divit nie ukrywał zdziwienia, jednak po krótkim czasie zaczął się denerwować, gdy Fabri zasugerował, że spotyka się z Sanem od jakiegoś czasu.

W 51. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem chce porozumieć się z Canem. Pretensje do niej ma Divit, a Aydin mówi mu, że gdyby tylko dał jej szansę dojść do słowa, to nie działałaby bez jego wiedzy.

Wściekły Sanem mężczyzna drze kopertę na kawałki i wyrzuca do kosza, nie czytając wcześniej listy. Divit jest gotowy też zerwać umowę z Fabrim.

Do akcji w końcu wkracza Deren (Tuğçe Kumral), która stara się uspokoić Cana. Divit ostatecznie nie zrywa dopiero co podpisanej umowy.

Wymarzona miłość, 51. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

51. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w środę, 23 września o godzinie 10 rano. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ