Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 52: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
22.10.2019 13:00
Wymarzona miłość, odc. 52: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość

Streszczenie 52. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Sanem, jak zapowiedział w poprzednich odcinkach, postanawia jechać do Cana, by pokazać mu dokumenty, które pogrążą Emre. Streszczamy 52. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 52. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty drugi odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 52. odcinek Wymarzona miłość.

Wymarzona miłość, 52. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 52. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Sanem, jak zapowiedział w poprzednich odcinkach, postanawia jechać do Cana, by pokazać mu dokumenty, które pogrążą Emre. Tymczasem Aylin dzwoni do Deren i podpowiada, że kobieta powinna pojechać do Divita.

W 52. odcinku

 "Wymarzonej miłości"

 Deren zjawia się u Cana z kolacją. Bohaterka serialu flirtuje z przełożonym, a na końcu rozlewa na siebie wino. Kiedy idzie zdjąć bluzkę, do Divita przychodzi Sanem. Wyznaje, że chce mu pokazać powód wszystkich swoich kłamstw. Wręcza mu teczkę, która, jak się okazało, była pusta. Can wścieka się, gdy na tarasie pojawia się Deren w t-shircie Cana. Tym samym, który wcześniej nosiła Sanem. Dziewczyna jest w szoku, a Divit czuje się niezręcznie i wychodzi. Zrozpaczona Sanem dzwoni do Ceyceya i prosi go, by jej pomógł o wsparcie. Divit grzecznie wyprasza Deren

Wymarzona miłość, 52. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

52. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w środę, 23 września o godzinie 10 rano. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ