Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 53: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
23.10.2019 11:55
Wymarzona miłość, odc. 53: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. Screen TVP

Streszczenie 53. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Kiedy Fabri pyta o Sanem, Can nie zgadza się, na to by kobieta była obecna w trakcie podpisywania kontraktu. Fabri chce zorganizować imprezę, na której pracownicy będą świętować nową umowę.  Streszczamy 53. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 53. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty trzeci odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 53. odcinek Wymarzona miłość.

Wymarzona miłość, 53. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 53. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Kiedy Sanem i Ceycey pojawiają się pod domem ich szefa, dziewczyna próbuje zmusić przyjaciela, by to on poszedł i się rozejrzał. Dochodzi do szamotaniny. Kiedy Can otwiera, stoi przed nimi jedynie Sanem. Dziewczyna musi wymyślić kłamstwo, by się wytłumaczyć: mówi, że zapomniała telefonu i wprasza się, aby go poszukać. Kiedy okazuje się, że u pracodawcy nie ma już Deren, Sanem nie ukrywa radości.

Sanem wraca do domu i dzwoni by wyżalić się, że musiala zgubić dokumenty. Rozmowę słyszy Osman, który podejrzewa, że to Leyla wykradła dokumenty. Nie zdradza jednak swoich przemyśleń. dzieli się jednak swoimi podejrzeniami.

Aylin ma kolejny plan. Kobieta spotyka się z Fabrim i proponuje mu, że może pomóc. Nie wiadomo jednak kiedy i za co. Przedsiębiorca zjawia się w agencji, aby podpisać kontrakt. Kiedy pyta o Sanem, Can nie chce się zgodzić na ich spotkanie.

Fabri proponuje, by zorganizować imprezę z okazji podpisania umowy. Ma się odbyć następnego dnia.

Wymarzona miłość, 53. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

53. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w piątek,  25 września o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ