Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wymarzona miłość, odc. 54: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

24.10.2019 16:12

Streszczenie 54. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Can obchodzi swoje urodziny w towarzystwie znajomych. Niespodziankę dla niej szykuje Can. Jednak nie tylko on - prezent chce jej wręczyć także Fabri.  Streszczamy 54. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość, odc. 54: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3] fot. screen TVP

Wymarzona miłość: 54. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty czwarty odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 54. odcinek Wymarzona miłość.

Wymarzona miłość, 54. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 54. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

W 54. odcinku "Wymarzonej miłości" odbywają się urodziny Sanem. Niespodziankę przygotowuje dla niej Can, ale także Fabri.  Aylin nie chce dopuścić do tego, by Sanem zeszła się z Canem, bo skutkowałoby to awansem Emre na kierującego agencją. Po to kobieta weszła w układ z Fabrim.

Wymarzona miłość, 54. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

54. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 września o godzinie 10 rano na kanale TVP 3 (np. Warszawa, Poznań, Lublin, Wrocław itd.)

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ

Oceń