Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 55: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
28.10.2019 13:00
Wymarzona miłość, odc. 55: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP

Streszczenie 55. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Can niszczy sytuacja z Fabrim. Zbiera się na odwagę i informuje Sanem, że dla niego jest tylko tylko pracownikiem agencji. Dziewczyna chce odejść z agencji, by uciec od Divita. Streszczamy 55. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 55. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty piąty odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 55. odcinek Wymarzona miłość.

Wymarzona miłość, 55. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 55. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

W 55. odcinku "Wymarzonej miłości"  Na przyjęciu zorganizowanym przez Fabriego, ten poinformował, że to impreza urodzinowa Sanem. Dziewczyna była onieśmielona. Jak się okazało, San nosiła kreację, którą podarował jej Fabriego, a nie Can. Divit wyszedł z imprezy, a tuż za nim wybiegł Can.

Sanem łapie Cana przed budynkiem i próbuje się wytłumaczyć. Mężczyzna zarzuca jej, że wystroiła się dla Fabriego, Sanem tłumaczy się, że myślała, że to prezent od niego. Divit mówi Sanem jest dla niego tylko jedną z pracownic agencji i nikim więcej. Z kolei Aydin odchodzi z pracy.

Sanem nie schodzi na śniadanie, a jej rodzice wysyłają po nią siostrę. Dziewczyna postanawia zaangażować się w pracę w sklepie. Ceycey dzwoni do Sanem i chce, by przyjechała do agencji. Bohaterka Wymarzonej miłości mówi, że zrezygnowała. Ceycey walczy o pracownicę – tłumaczyć, że Guliz rozmawiała z Aylin, która powiedziała, że Divit o wszystkim wie.

Can słyszy rozmowę i orientuje się, że oboje z Sanem zostali wtrąceni w pułapkę zastawioną przez Aylin.

Wymarzona miłość, 55. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

55. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć we wtorek, 28 września o godzinie 10 rano na kanale TVP 3 (np. Warszawa, Poznań, Lublin, Wrocław itd.)

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ