Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 57: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
30.10.2019 10:34
Wymarzona miłość, odc. 57: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość

Streszczenie 57. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Can i Sanem utknęli razem w windzie, kiedy wieczorem wychodzili z agencji. Szczerze rozmawiają ze sobą, aż w końcu zbliżają się do pocałunku. Streszczamy 57. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 57. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty siódmy odcinek Wymarzonej miłości? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 57. odcinek Wymarzona miłość.

Wymarzona miłość, 57. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 57. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

W 57. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can wybaczają sobie wszystko po szczerej rozmowie w windzie, po czym zbliżają się do pocałunku. Can jednak odsuwa się i mówi, że nie potrafi zaufać Canem.

Nagle winda, która stanęła w miejscu zaczęła zjeżdżać. Can proponuje Sanem, aby pojechała do niego. Oboje zbliżają się do siebie. Dziewczyna długo nie może zasnąć i postanawia napisać wiadomość do Ayhan. Ma jednak rozładowany telefon, więc idzie do sypialni Cana.

Can wręcza Sanem prezent urodzinowy, którego nie zdążył dać jej wcześniej. To piękny symboliczny wisiorek. Sanem i Can zasypiają razem.

Wymarzona miłość, 57. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

57. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w czwartek 31 października o godzinie 10 rano na kanale TVP 3 (np. Warszawa, Poznań, Lublin, Wrocław itd.)

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ