Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 59: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
04.11.2019 11:05
Wymarzona miłość, odc. 59: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP

Streszczenie 59. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Sanem wpada do dołu w tracie obozowej gry. Can rywalizuje z innymi pracownikami agencji o to, kto wyciągnie na zewnątrz piękną bohaterkę serialu. Streszczamy 59. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 59. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać pięćdziesiąty dziewiąty odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 59. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 59. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Can i Sanem zdecydowali, że zostaną przyjaciółmi Po tym jak zatrzasnęli się w windzie i spędzili noc w domu odżyło w nich uczucie, ale żadne z bohaterów serialu nie przekracza „granicy” przyjaźni.

W najnowszym odcinku Wymarzonej miłości pracownicy agencji wybierają się na służbowy obóz. Pojawia się na nim Gamze, która czule wita się z Divitem. To nie podoba się Sanem i Deren. Na miejsce przyjeżdża także Fabri (Özgür Özberk)

Tymczasem Aylin zakłada ukrytą kamerę w gabinecie Cana.

Na obozie,  jego uczestnicy  z założonym na rękę specjalnym GPS-em uczestnicy muszą odnaleźć ukryte flagi i wrócić na miejsce. Can nie chce by Sanem brała udział w tym zadaniu, jednak dziewczyna czuje się tym jeszcze bardziej zachęcona.

Can gubi się, a Sanem wpada do dołu. Mężczyzna znajduje ją i wyciąga z dołu.

Wymarzona miłość, 59. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

59. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć we wtorek, 5 listopada o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ