Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 61: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
05.11.2019 13:47
Wymarzona miłość, odc. 61: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. Wymarzona miłość screen TVP

Streszczenie 61. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Relacja Cana z Sanem zmienia się po tym, jak bohaterka serialu całuje zakochanego w niej mężczyznę. Streszczamy 61. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 61. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać  sześćdziesiąty pierwszy odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 61. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 61. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Can zajmował się Sanem po tym jak wyciągnął ją z dołu. Nastrój psuje pojawienie się Emre, który twierdzi, że może wrócić do pracy bo dostał udziały od matki. W trakcie powrotu do domu samochód młodszego brata Cana wpada w poślizg. 

Sanem w trakcie imprezy została upita. Był to podstęp Deren. Nietrzeźwa kobieta wpada na Cana w lesie, wyznaje mu uczucie i całuje go. Od razu potem przeprasza Cana i tłumaczy, że zdecydowała się na to przez swój stan. 

Can nie może wytrzymać napięcia i w środku nocy wychodzi z namiotu. Na zewnątrz jest już Sanem. Bohater serialu dostaje telefon o tym, że jego brat trafił do szpitala w ciężkim stanie po wypadku. Zrywa się z miejsca i pędzi do brata. Nie odstępuje go przy tym Sanem.

Wymarzona miłość, 61. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

61. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w czwartek, 7 listopada o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ