Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 62: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
07.11.2019 12:00
Wymarzona miłość, odc. 62: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość

Streszczenie 62. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Ceyda zaleca się do Cana, co – rzecz jasna – nie podoba się Sanem. Czy kobieta zagrozi relacji bohaterów serialu? Streszczamy 62. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 62. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać  sześćdziesiąty drugi odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 62. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 62. odcinka serialu Wymarzona miłość: Sanem pocałowała Sana i pomimo wcześniejszych ustaleń bohaterowie zbliżają się do siebie. Emre miał wypadek, po którym trafił do szpitala. Odwiedza go starszy brat – Can – z którym pokłócił się przed wyjazdem z obozu.Sanem i Can przyjeżdżają do agencji, w której bohater serialu mówi o stanie swojego zdrowia. Sanem zostaje koordynatorka kampanii. Deren zastępuje  Aydin, która nie może się pogodzić z taką nominacją.Fabri naciska na Sanem by rozpocząć przygotowania do stworzenia perfum. W agencji pojawia się Gamze w towarzystwie Ceydy, szefową Compass Sport. Can wpada kobiecie w oko. Szefowa od razu zaczyna go podrywać.

Wymarzona miłość, 62. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

62. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w piątek, 8 listopada o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ