Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 72: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
21.11.2019 12:57
Wymarzona miłość, odc. 72: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość

Streszczenie 72. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Sanem zaprezentowała nową kampanię. Jej występ został jednak zakłócony. Za to już w trakcie kolacji po prezentacji Sanem zaklinowuje się w łazience. Kto przyjdzie jej na pomoc? Streszczamy 72. odcinek Wymarzonej miłości. 

Wymarzona miłość: 72. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać siedemdziesiąty drugi odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 72. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 72. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Ceyda wykorzystuje okazje przygotowań do prezentacji Sanem, by zaszkodzić kobiecie. Zazdrosna bohaterka serialu zazdrości jej bowiem sympatii Sanem.

Podczas prezentacji, Can nie może przestać patrzeć na Sanem.Ceyda i Deren zauważają to. Na uroczystość przyjeżdża także Aylin oraz Emre, który flirtuje z Leylą.

Aylin uspokaja Sanem, która denerwuje się przed przemówieniem. Tłumaczy jej, że w razie pomyłki, ma treść mowy na komputerze. Gdy Sanem odchodzi, Aylin zmierza w kierunku biura ulubienicy Sanema.

Wymarzona miłość, 72. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

72. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w poniedziałek, 25 listopada o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ