Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 73: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
22.11.2019 15:00
Wymarzona miłość, odc. 73: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen Wymarzona miłość/ TVP

Streszczenie 73. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Deren bardzo zazdrości Sanem tego, że są parą z Canem. Także sąsiedzi kobiety zaczęli plotkować. Jeszcze perfidniej postępuje Aylin, która donosi brukowej prasie o romansie Cana Divita z podwładną. Streszczamy 73. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 73. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać siedemdziesiąty trzeci odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 73. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 73. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Sanem i Can wybierają się na randkę, którą kończy telefon i pilne wezwanie do pracy. Szef agencji przychodzi do biura, gdzie czeka na niego Ceyda. Wszyscy są zaaferowani przybyciem kobiety, jednak Divit pozostaje niewzruszony.

Ceyda informuje Cana o kolacji – on odmawia tłumacząc, że ma plany. Ceyda nie wie co robić i w końcu przekłada uroczysty posiłek na inny termin.

Deren zazdrości awansu Sanem. Do tego sąsiedzi Sanem zaczynąją plotkować o jej związku z Canem. Aylin posuwa się jeszcze dalej - donosi brukowej prasie o romansie Cana z jego podwładną.

Leyla po pracy zostaje w biurze, by porozmawiać z Emre. Kobieta chce porozmawiać o tym, co między nimi zaszło, jednak jej szef traktują ją źle. Leyla chce więc wrócić do tego, co było między nimi przed pocałunkiem. Emre zaczyna się tłumaczyć i całuje ją.

Can spędza znowu czas z Sanem. Zabiera ją do domu w górach. Atmosfera jest wspaniała, jednak coś nagle psuje błogi czas pary..

Wymarzona miłość, 73. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

73. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w czwartek, 14 listopada o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ