Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 74: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
25.11.2019 11:46
Wymarzona miłość, odc. 74: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość

Streszczenie 74. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej.  Pracownicy agencji, której przewodniczy Can, plotkują na temat romansu szefa z jedną z pracownic – Sanem. Mężczyzna postanowił zdementować wszystkie doniesienia, które pojawiły się w brukowcach. Czy Can jest dalej z Sanem? Streszczamy 74. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 74. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać siedemdziesiąty czwarty odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 74. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 74. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Pracownicy agencji, której przewodniczy Can, plotkują na temat romansu szefa z jedną z pracownic – Sanem. Mężczyzna postanowił zdementować wszystkie doniesienia, które pojawiły się w brukowcach. Jak wiemy z poprzednich odcinków, informacje do prasy bulwarowej sprzedała zazdrosna Aylin.

Na tym jednak sprawa się nie kończy. Matka Sanem przyjeżdża do biura, w którym pracuje Sanem i jej siostra.

W domu Mevkibe dochodzi do włamania. Kobieta zaczyna krzyczeć, co przepędza złodzieja. Jej sąsiedzi szybko interweniują, by złapać złodzieja.

Emre dopytuje Cana o jego związek z Sanem. Starszy Divit zaprzecza. Ten sam temat z szefem agencji podejmuje Ceycey. Can w tajemnicy przyznaje, że są z Sanem parą.

Wymarzona miłość, 74. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

74. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w środę, 24 listopada o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ