Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 82: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
05.12.2019 11:50
Wymarzona miłość, odc. 82: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu?
fot. screen/ Wymarzona miłość/ TVP

Streszczenie 82. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Fabri zgadza się na wycofanie pozwu przeciwko Canowi po interwencji Sanem. Kobieta jednak płaci za to wysoką cenę.. Streszczamy 82. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 82. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać  osiemdziesiąty drugi odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 82. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 82. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Jak się okazało, to Sanem poprosiła Fabriego o wycofanie pozwu przeciwko Canowi. Kobieta zaoferowała za to swoje perfumy. Sanem chciała też, by Fabri oddał udziały w agencji, ale on.. przyznał je Aylin.

Aylin zaczyna rządzić się w agencji. Kobieta nie tylko psuje atmosferę, ale też podchodzi do Emre i go całuje. Widzi to Leyla. Przegapia jedynie fakt, że Emre od razu odpycha Aylin.

Leyla umawia się z Osmanem. Spędzają przyjemnie czas. Osman, bardzo popularny po roli w serialu, cieszy się ogromną popularnością wśród dziewczyn.

Sanem prosi swojego ojca o wybaczenie. Ten tłumaczy, że zdenerwował się, bo nie zauważył, jak szybko jego córki dorosły. Następnie, Sanem ze łzami w oczach przygotowuje perfumy dla Fabriego.

Wymarzona miłość, 82. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

82. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ