Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 83: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
06.12.2019 10:26
Wymarzona miłość, odc. 83: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/Wymarzona miłość

Streszczenie 83. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Sanem wdaje się w kłótnię z kobietą, którą spotyka na swoim osiedlu. Jak się później okazuje, bardzo niemiło potraktowała.. matkę Cana! Streszczamy 83. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 83. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać osiemdziesiąty trzeci odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 83. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 83. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Aylin, nasłana przez Fabriego, jest przyczyną niepokoju w agencji.

Sanem okłamuje swojego partnera Cana o sytuacji i nie zgadza się na kolację. Wszystko przez tajny układ z Fabrim, który ma pomóc Canowi.

Emre stara się poprawić relację z Leylą, jednak kobieta unika kontaktu i każe.. pisać do siebie maila. Emre słyszy, jak jego ukochana umawia się z mężczyzną na wieczór. Jest o niego zazdrosny.

W dzielnicy Sanem dochodzi do niezwykłego zdarzenia. Sanem widzi jak jakaś kobieta przegania kota sprzed swojego samochodu. Nie wiadomo dlaczego, ukochana Cana krzyczy na nią. Później, w trakcie imprezy w domu Cana, kobieta znowu pojawia się w pobliżu szefa agencji. Jak się okazuje, Sanem przepędziła.. matkę Cana.

Wymarzona miłość, 83. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

83. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć we  wtorek, 10 grudnia o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ