Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 85: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
10.12.2019 12:48
Wymarzona miłość, odc. 85: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen Wymarzona miłość/ TVP 3

Streszczenie 85. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Can podejrzewa, że w agencji jest szpieg. Matka szefa firmy zaczyna wprowadzać nieporozumienia, między niego i Sanem. To nie zmienia faktu, że Can.. chce się oświadczyć! Streszczamy 85. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 85. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać osiemdziesiąty piąty odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 85. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 85. odcinka serialu Wymarzona miłość: 

Can musi zmierzyć się z problemami, które nieoczekiwanie przyszły ze strony jego mamy. Kobieta pokłóciła się z Sanem i teraz mają ze sobą „na pieńku”.

Can rozmawia ze swoimi pracownicami o nowych perfumach Fabriego. Podejrzewa, że ktoś go szpieguje i wykrada tajemnice firmy. Nie podejrzewa przy tym, że to Sanem jest przyczyną zamieszania.

Mama Cana pojawia się z Emre w jego domu. Syn traktuje ją fatalanie. Matka Cana zaprasza też Ceydę, która pojawia sięw domu. To wzbudza niepokój u Sanem.

Sprawy w rodzinie Sanem zaczynają się prostować. Jej rodzice się pogodzili. Can wyjawia w tajemnicy swojemu bratu, że chce.. oświadczyć się Sanem. - Wiem że tylko z nią mogę być szczęśliwy – mówi.

Zagłosuj

Czy Can powinien oświadczać się Sanem?

Liczba głosów:

Wymarzona miłość, 85. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

85. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w czwartek, 12 grudnia o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ