Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 88: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
13.12.2019 11:00
Wymarzona miłość, odc. 88: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen TVP/ Wymarzona miłość/ odcinek 88

Streszczenie 88. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Relacja Cana i Sanem cierpi przez nieustanne spiski Fabriego, Ceydy i Humy. Szef agencji oświadcza się swojej ukochanej, jednak nie zostaje przyjęty. Czy to koniec bajecznego romansu Cana i Sanem? Streszczamy 88. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 88. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać osiemdziesiąty siódmy odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 88. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 88. odcinka serialu Wymarzona miłość:

Can oświadcza się Sanem. Ta jednak nie odpowiada mu precyzyjnie o swojej decyzji. W końcu Sanem nie przyjmuje oświadczyn, bo wie, że okłamała ukochanego. Sanem dodaje też, że matka Cana go nie lubi.

Can jest zrezygnowany. Mówi, że prawdopodobnie oboje chcą czegoś innego. Sanem zapewnia go o swoim uczuciu, jednak szef agencji ostro stwierdza, że Sanem musi się określić.

Huma, matka Cana rozmawia z Emre. Chce od syna informacji o jego bracie. Can odrzuca propozycje matki o tym, by wspólnie usiąść i napić się herbaty. Huma nie przestaje spiskować – dzwoni do Ceydy informując ją o kłótni syna z Sanem.

Ceyda zachęcona przez wredną matkę Cana przysiada się do szefa agencji  i zaczyna podryw. Mężczyzna zachowuje jednak godność i zbywa zalotnicę.

Atak na Cana przygotowują też Fabri i Aylin. Odrzuceni przez szefa agencji, będą chcieli za wszelką cenę przeszkodzić przy kampanii, której autorem są pracownicy partnera Sanem.

Wymarzona miłość, 88. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

88. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

Zagłosuj

Czy związek Cana i Sanem przetrwa ciężką próbę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ