Zamknij

Wymarzona miłość, odc. 89: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]

Paweł Żurek
16.12.2019 13:19
Wymarzona miłość, odc. 89: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 3]
fot. screen Wymarzona miłość/ TVP

Streszczenie 89. odcinka serialu Wymarzona miłość zamieszczamy poniżej. Can oddala się od Sanem. Spotyka się też z Ceydą, a jego partnerka śledzi go aż pod sam dom, by sprawdzić czy wrócił sam. Jednak jej podstęp się wydaje, bo w ostatniej chwili .. uderza w drzewo. Czy Can wybaczy Sanem? Streszczamy 89. odcinek Wymarzonej miłości.

Wymarzona miłość: 89. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać osiemdziesiąty dziewiąty odcinek Wymarzonej miłości? 

Wymarzona miłość, 89. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 89. odcinka serialu Wymarzona miłość:

Can oddala się się od Sanem po odrzuconych oświadczynach. W jego zmaganiach nie pomaga spisek, który uknuli Fabri i Aylin. Para cały czas chce go wykończyć – tym razem przez kampanię firmy Red Mode przygotowywaną przez szefa agencji.

Sanem prześladują wyrzuty sumienia. Nie może też znieść tego, że Can siedzi w barze, w którym jest także Ceyda. Śledzi go, podjeżdża pod dom, by sprawdzić, czy wrócił do domu sam. Gdy ma już odjeżdżać uderza samochodem w drzewo. To nie podoba się Canowi, który robi jej awanturę.

W agencji dalej napięta atmosfera. Tym razem nie przez Cana i Sanem, a Aylin i Emre. Kobieta zdradza Leyli, że Aylin i Emre wrócili do siebie.

Zagłosuj

Czy Can pogodzi się z Sanem?

Liczba głosów:

Wymarzona miłość, 89. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

89. odcinek serialu Wymarzona miłość będzie można obejrzeć w środę, 18 grudnia o godzinie 10 rano na kanale TVP 3.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ