Zamknij

Jak sprawdzić wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 w internecie?

Redakcja
15.06.2018 10:07
Wynik egzaminu gimnazjalnego 2018: jak sprawdzić wynik z testu online?
fot. pixabay.com

Wynik egzaminu gimnazjalnego 2018 - jak i gdzie sprawdzić liczbę punktów? Uczniowie dopiero w połowie czerwca dowiedzą się, jak poszło im podczas kwietniowych egzaminów. Wielu zastanawia się jednak, czy będzie można sprawdzić wyniki egzaminu gimnazjalnego online. Sprawdzamy, w jaki sposób będzie można poznać wcześniej swoje punkty z testów.

Egzamin gimnazjalny 2018 - wyniki: jak sprawdzić je w internecie i gdzie można to zrobić? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla gimnazjalistów, którzy czekają, aby poznać liczbę punktów uzyskanych z testów po gimnazjum.

» Dni wolne od pracy i szkoły 2018 [KALENDARZ]

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 online - gdzie je sprawdzić?

Przypomnijmy - wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 i zaświadczenia zostaną wydane uczniom 22 czerwca, czyli w dzień zakończenia roku szkolnego. Uczniowie będą mogli jednak poznać swoje wyniki tydzień wcześniej. W piątek 15 czerwca wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 zostaną udostępnione w internecie na stronach internetowych Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych:

Warszawa - hermes.oke.waw.pl/egzaminy

Kraków - oke.krakow.pl/inf

Wrocław - oke.wroc.pl/egzamin-gimnazjalny

Poznań - oke.poznan.pl/cms,1011,wyniki_i_analizy.htm

Gdańsk - wyniki.oke.gda.pl

» Egzamin gimnazjalny 2018: WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić? [TERMIN]

Egzamin gimnazjalny 2018 - jak sprawdzić wyniki?

Aby sprawdzić wynik egzaminu gimnazjalnego 2018, należy wejść na stronę odpowiedniej dla naszego regionu Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i wypełnić formularz logowania. Aby zalogować się do systemu należy podać numer PESEL jako login oraz indywidualne hasło, które uczniowie otrzymali wcześniej w szkole.

» Rekrutacja do liceum 2018 - punkty: kryteria i zasady przeliczania

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 w internecie pojawią się w piątek, 15 czerwca po północy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że serwery mogą być znacznie przeciążone i mogą wystąpić problemy z zalogowaniem się do systemu. Dla bardziej cierpliwych zalecamy, aby poczekać do godzin rannych i wtedy na spokojnie sprawdzić wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018.

» Rekrutacja do liceum 2018: licea - ranking szkół ponadgimnazjalnych

RadioZET.pl/KP