Zamknij

Zatoka świń: KSIĄŻKA - PDF: gdzie można znaleźć reportaż o Zatoce Sztuki? [EBOOK]

Paweł Żurek
21.05.2020 13:18
Zatoka świń: KSIĄŻKA - PDF: gdzie można znaleźć reportaż o Zatoce Sztuki?
fot. Karol Makurat/REPORTER

Czy reportaż Zatoka Świń jest dostępny w PDF online? Książka autorstwa Bożeny Aksamit i Piotra Głuchowskiego odsłoniła kulisy przestępstw dokonywanych przez celebrytów i pedofilów w sopockiej Zatoce Sztuki. Ten sam temat poruszył Sylwester Latkowski w swoim najnowszym dokumencie - Nic się nie stało. Sprawdzamy, czy książkę "Zatoka Świń" można przeczytać online.

Zatoka świń - PDF: czy można pobrać książkę online legalnie? [EBOOK]

Reportaż Zatoka świń nie jest dostępna online do pobrania. Każdy, kto chce sięgnąć po lekturę musi ją nabyć w sklepie internetowym lub księgarni. Zatokę świń można kupić jedynie w formie ebooka.

Zatoka Sztuki: Sopot. Co to jest i gdzie się znajduje? [AFERA, NIC SIĘ NIE STAŁO]

Zatoka świń - o czym jest? 

Zatoka świń, reportaż autorstwa Bożeny Aksamit i Piotra Głuchowskiego, został wydany w 2016 roku. Opisuje historię nieletniej Anaid, która stała się ofiarą pedofilów odwiedzających sopocki klub Zatoka Sztuki. W wieku 14 lat dziewczyna popełniła samobójstwo. Autorzy książki opisują też losy jej prześladowcy - "Krystka". 

"Samobójcza śmierć 14-letniej Anaid i aresztowanie jej prześladowcy „Krystka”, łowcy nastolatek, to wierzchołek góry lodowej. Pod wodą Zatoki kryją się potwory" - piszą o Zatoce świń wydawcy książki.

Nic się nie stało - ONLINE: gdzie obejrzeć dokument Latkowskiego w internecie?

RadioZET.pl/empik.pl/PAB