Zamknij

Zawsze warto, odcinek 10 sezon 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [6.05]

Roksana Orlicka
06.05.2020 11:57
Zawsze warto odcinek 10 sezon 2 streszczenie i szczegóły emsiji
fot. Materiały prasowe/ K. Pakiela

Streszczenie 10. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Ada zaprasza Marka do nowego mieszkania. Informuje go, że prawdopodobnie zrezygnuje z rozwodu, gdyż udało jej się dojść do porozumienia z Kamilem. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 10. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" i szczegóły jego emisji. 

"Zawsze warto", odcinek 10 sezon 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Zawsze warto"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Zawsze warto" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 10. epizod 2. sezonu "Zawsze warto".  

Zobacz także: Nie pamiętasz, co się wydarzyło w poprzednim odcinku? Sprawdź!

Zawsze warto, odcinek 10 sezon 2: Streszczenie epizodu

Streszczenie 10. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" można znaleźć poniżej:

Ada zaprasza Marka do swojego nowego mieszkania, które mieści się nad agencją Brillare. Chce, by mężczyzna uwierzył, że potrafi poradzić sobie w życiu. Informuje go również, że prawdopodobnie zrezygnuje z rozwodu, ponieważ udało jej się dojść do porozumienia z Kamilem. Majka dostaje propozycję wyjazdu do Mediolanu. Dorota nie jest przekonana, czy córka powinna ją przyjąć, w końcu jednak daje się przekonać. Marta zgadza się, by jej ojciec spędził dzień z Antkiem. Mężczyzna postanawia przeprowadzić z chłopcem szczerą rozmowę.

Zagłosuj

Ada powinna wrócić do Kamila?

Liczba głosów:

Zawsze warto, odcinek 10 sezon 2: Gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek 2. sezonu "Zawsze warto" będzie miał premierę w środę, 6 maja o godzinie 21.10 na kanale Polsat. Jego powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę, 9 maja o godzinie 18.00.

Przypominamy, że serial z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati jest emitowany w środy w Polsacie.  

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO