Zamknij

Zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..? Odpowiedź z "Milionerów"

Paweł Żurek
25.06.2019 10:51
Zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..? Odpowiedź z "Milionerów"
fot. Bartosz KRUPA/East News

Zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 25.06 sprawiła, że gracz w teleturnieju musiał skorzystać z koła ratunkowego. Poniżej zamieszczamy odpowiedź na pytanie: kim są zołzy oprócz kobiet o trudnym obyciu.

Zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 25.06, którą podał uczestnik teleturnieju TVN można znaleźć w tym artykule.

Milionerzy - zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..?

Odpowiedź na pytanie: kim są zołzy: kobiety o trudnym obyciu, ale też.. - w najnowszych "Milionerach" sprawiła, że gracz musiał dłużej się zastanowić. Uczestnik teleturnieju do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

  • A - Te miłe i dobre
  • B - Sos po kaszubsku
  • C - Choroba źrebiąt
  • D- pasożyty przewodu pokarmowego?

Gracz Milionerów wybrał jedną z opcji ratunkowych: 50 na 50. Komputer wyeliminował opcje B i D, a pozostawił A i C. Zawodnik ostatecznie wybrał opcję C - Choroba źrebiąt. 

Zagłosuj

Znałeś/aś odpowiedź na pytanie o to kim są "zołzy"?

Liczba głosów:

Zołzy, oprócz kobiet o trudnym obyciu, to.. - odpowiedź z "Milionerów"

Poprawna odpowiedź na pytanie: zołzy, oprócz kobiet o trudnym obyciu, to.. brzmiała Choroba źrebiąt. Kryła się ona pod literą C. Uczestnik teleturnieju zaznaczył poprawnie i pozostał w grze. Jego dalsze zmagania będzie można oglądać w kolejnym odcinku "Milionerów".

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

>> Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

>> Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź z "Milionerów"

RadioZET.pl/PZ