Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zraniona miłość - 2. sezon: czy będzie? Kiedy premiera w polskiej TV?

19.09.2017 13:18

"Zraniona miłość" 2 sezon - czy będzie i kiedy pojawi się w polskiej telewizji? Po premierze ostatniego odcinka widzowie wciąż zadają sobie pytania o dalsze losy bohaterów tureckiego serialu. Sprawdzamy szczegóły dotyczące kolejnego sezonu "Zranionej miłości" i czy będzie można obejrzeć go w polskiej telewizji.

Zraniona miłość - 2 sezon: czy będzie? Kiedy premiera w polskiej TV? fot. screen

"Zraniona miłość" - 2 sezon: czy będzie i kiedy pojawi się w polskiej TV? Sprawdzamy, co wiadomo na temat kontynuacji tureckiego serialu "Vatanim Sensin" i czy będzie w Polsce emitowany kolejny sezon?

Czy będzie 2 sezon serialu "Zraniona miłość"?

Pierwszy sezon dostarczył nam wielu emocji. Kilku bohaterów zginęło, okazało się, że Azize jest w ciąży, a Ali Kemal chciał popełnić samobójstwo. Wiele wątków pozostało niewyjaśnionych, dlatego widzowie wciąż zadają pytania, czy będzie 2 sezon "Zraniona miłość"? Na tureckich portalach pojawiły się już informacje, że kolejna część serialu na pewno zostanie wyprodukowana, jednak wciąż nie ma daty premiery pierwszych odcinków.

"Zraniona miłość" 2 w polskiej TV - kiedy premiera?

Turecki serial "Vatanim sensin" zdobył popularność wśród polskich widzów. Mogliśmy go oglądać dzięki telewizji TVP1, od sierpnia w każdy dzień roboczy około godziny 16.00. Premiera serialu odbyła się w Turcji 27 października 2016 na antenie Kanal D. W Polsce serial jest emitowany od 4 maja, a ostatni odcinek pojawił się 20 września 2017. Po premierze finału pierwszego sezonu polscy widzowie zastanawiają się, kiedy "Zraniona miłość 2" w polskiej telewizji pojawi się po raz pierwszy. W tej chwili niestety nadal nie mamy oficjalnych informacji.

W tym momencie pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje o premierze serialu "Zraniona miłość" - 2 sezon w polskiej TV. Gdy tylko poznamy datę, będziemy aktualizować artykuł.

Zagłosuj

Czy czekasz na 2. sezon serialu "Zraniona miłość"?

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi