Zamknij

Zraniona miłość odc. 88: Wasilij skazany na śmierć [STRESZCZENIE]

Redakcja
15.09.2017 12:01
Zraniona miłość odc. 88: Wasilij skazany na śmierć [STRESZCZENIE]
fot. screen

88. odcinek serialu "Zraniona miłość" na TVP1 w poniedziałek 18.09 o godzinie 16.05. Oto streszczenie kolejnego odcinka tureckiego serialu. Jak potoczą się dalsze losy Cevdeta i jego rodziny?

88. odcinek "Zraniona miłość" - streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu w tureckim serialu. Do końca sezonu pozostały już tylko 3 odcinki. Co wydarzy się tym razem? 

W poprzednim odcinku Ali Kemal dowiedział się, że tak naprawdę jest synem Veroniki i Wasilija - Dimitrim. Chłopak był wstrząśnięty informacją o swoim pochodzeniu. Wasilij został pojmany za zdradę ojczyzny dzięki intrygom Cevdeta.

"Zraniona miłość" - 88. STRESZCZENIE

Strażnik informuje Azize, że Ali Kemal uciekł z więzienia razem z innymi partyzantami. Kobieta dowie się także, że Wasilij został aresztowany.

Wasilij zostanie skazany na śmierć przez rozstrzelanie. W celi przed wykonaniem wyroku rozmawia z nim Cevdet. Wyjawia on wszystkie sekrety i przyznaje, że sam również będzie musiał odpowiedzieć za swoje występki.

Zobacz także

Azize i pozostali członkowie rodziny zostają wypuszczeni z więzienia. Ali Kemal opuszcza kryjówkę partyzantów, którzy zbiegli z więzienia z pomocą Wasilija.

Leon odwiedza matkę. Nie może uwierzyć, że ojciec otrzymał karę śmierci za zdradę. Veronika wyznaje Leonowi, że Ali Kemal jest jego bratem. Leon nie dowierza i wybiega z pokoju.

Azize chce dowiedzieć się prawdy. Cevdet spotyka się z Jakubem. Każe mu mieć na oku Alego Kemala. Hamilton w tym czasie konstruuje bombę i wręcza ją Tevfikowi, który ma zawieźć ją do Ankary. Azize wpada w objęcia Cevdeta. Mężczyzna wyznaje jej prawdę, że prawdziwymi rodzicami Alego Kemala są Weronika i Wasilij.

Cevdet odwiedza Veronikę i nakazuje jej opuścić Izmir. Jako żona zdrajcy nie będzie tu bezpieczna. Veronika nie zgadza się i mówi, że nigdzie stąd nie wyjedzie bez swojego syna.

Azize wyznaje rodzinie prawdę o Ali Kemala. Hilal jest zszokowana. Veronika odwiedza męża w celi. Strażnicy po wzruszającej rozmowie małżonków, zabierają Veronikę z celi. Nadszedł czas egzekucji Wasilija.

Wasilij przed śmiercią mówi, ze zawsze był oddany ojczyźnie. Padają strzały. Leon, który pojawił się na egzekucji jest zrozpaczony śmiercią ojca.

"Zraniona miłość" - odcinek 88. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

RadioZET.pl/KP