Zamknij

Zraniona miłość odc. 89: Ali Kemal popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE]

Redakcja
18.09.2017 11:46
Zraniona miłość odc. 89: Ali Kemal popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE]
fot. screen

89. odcinek serialu "Zraniona miłość" na TVP1 we wtorek 19.09 o godzinie 16.00. Co wydarzy się tym razem? Oto streszczenie przedostatniego odcinka tureckiego serialu.

89. odcinek "Zraniona miłość" - streszczenie wydarzeń przedostatniego epizodu serialu. Co wydarzy się tym razem?

W poprzednim odcinku Wasilij usłyszał swój wyrok za zdradę ojczyzny - śmierć przez rozstrzelanie. Pożegnał się z żoną, a egzekucja została wykonana. Leon był zrozpaczony stratą ojca. Rodzina Cevdeta została wypuszczona z więzienia.

"Zraniona miłość" - 89. STRESZCZENIE

Ali Kemal postanawia popełnić samobójstwo. Leon przybywa do matki. Veronika prosi syna, aby ten zabrał ją do Alego Kemala. Leon odczuwa złość i żal, obwinia go o śmierć ojca i odradza matce to spotkanie. Spotkanie przerywa Cevdet pod pretekstem pożegnania się z Veroniką i Leonem przed ich wyjazdem.

Gdy Veronika i Leon opuszczają rezydencję, przed domem zaczepia ich tłum dziennikarzy. Proszą o wyjaśnienia, dlaczego wyjeżdżają.

Zobacz także

Yildiz poszukujego Alego. Cevdet z Jakubem zastanawiają się, gdzie znajduje się Tevfik i jaki ma związek z Hamiltonem. Jakub odkrywa planowany zamach na Mustafę Kemala.

Veronika znajduje schronienie w domu Azize.

Kiedy Ali Kemal już przykłada pistolet do swojej skroni, znajduje go Yildiz. Przekonuje go, żeby odłożył broń, ponieważ inaczej ona również się zabije. Ali Kemal zostawia pistolet, a Yildiz go przytula. W tym momencie do kryjówki wchodzi Leon i informuje Alego, że matka chce się z nim widzieć. Między mężczyznami dochodzi do kłótni, a następnie do bójki. Yildiz celuje z pistoletu w Leona. Mężczyzna zostawia Alego i odchodzi. W lesie spotyka się z Hilal. Mówi, że jego matka wyjeżdża do Aten, a on nie może pozwolić wyjechać jej samej. Proponuje Hilal, aby pojechała z nimi.

Podczas podróży do Ankary Lucy źle się czuje. Hamilton postanawia zatrzymać się w najbliższym hotelu. Ali Kemal wraca do domu i zastaje tam Veronikę. Po zobaczeniu jej, znów wychodzi.

Cevdet spotyka się z Azize. Przytula ją i mówi, że jego misja w greckiej armii wkrótce się skończy. Chce wyjechać z całą rodziną do Ankary. Azize jest bardzo szczęśliwa.

"Zraniona miłość" - odcinek 89. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

RadioZET.pl/KP