Zamknij

Zraniona miłość odc. 90: finał. Ostatni odcinek 1. sezonu [STRESZCZENIE]

Redakcja
20.09.2017 10:35
Zraniona miłość odc. 90: finał. Ostatni odcinek 1. sezonu [STRESZCZENIE]
fot. screen

90. odcinek serialu "Zraniona miłość" na TVP1 w środę 20.09 o godzinie 16.00. Finał pierwszego sezonu dostarczy widzom dużo emocji. Oto streszczenie ostatniego odcinka tureckiego serialu.

90. odcinek "Zraniona miłość" - streszczenie finału tureckiego serialu. Ostatni odcinek pierwszego sezonu będzie bardzo emocjonujący. Co wydarzy się w finale? 

W poprzednim odcinku Ali Kemal chciał popełnić samobójstwo, jednak w ostatniej chwili powstrzymała go Yildiz.

Zobacz także

"Zraniona miłość" - 90. STRESZCZENIE

Ali Kemal przychodzi na grób Wasilija - swojego ojca. Na miejscu zjawiają się też Veronika z Leonem i obserwują chłopaka z oddali. Matka podchodzi do grobu i proponuje Alemu wspólny wyjazd z Izmiru. Ali wyznaje Veronice, że nie jest dla niego matką. Chce odejść, jednak Leon go zatrzymuje.

Azize informuje rodzinę, że jest w ciąży z Cevdetem i dlatego muszę wyjechać z Izmiru. Ali Kemal pojawia się w domu. Azize jest szczęśliwa z jego powrotu, a Ali potrzebuje rozmowy o swoim pochodzeniu. Wypytuje Azize czyim jest synem i do której rodziny należy. 

Veronika i Leon są w porcie i przygotowują się do podróży. Nagle zauważają, że na miejscu pojawił się też Ali Kemal i zmierza w ich kierunku. Veronika przytula go, a chłopak wyznaje, że chce wypłynąć z nimi. Do portu przybiega Yildiz. Ali obiecuje jej, że wróci. Dziewczyna mówi, że chłopak nigdy nie dotrzymywał swoich obietnic, a następnie życzy im szczęśliwej drogi i odchodzi. Hilal przygląda się z daleka, jak Veronika, Leon i Ali Kemal wchodzą na statek. Jest załamana, płacze.

Cevdet w ukryciu obserwuje, jak Azize z rodziną opuszcza miasto.

Cevdet zostawia bombę w sztabie wojsk greckich. Do portu przypływa statek z dowódcą Nicolausem. Razem z Cevdetem udają się do sztabu. Tymczasem z Ankarze Hamilton przekazuje Tevfikowi torbę z bombą. Mężczyźni żegnają się, a Tevfik odjeżdża.

Azize przyjeżdża na umówione miejsce i wraz z rodziną czekają na pojawienie się Cevdeta. 

Zobacz także

Tevfik zostaje wpuszczony do gabinetu Mustafy Kemala. Rozmawiając z Paszą, dyskretnie wsuwa torbę z bombą pod jego biurko. Gdy podchodzi do pojazdu, posłaniec podaje mu kartkę z napisem "Złe czasy. Uważaj na siebie, bracie". Przypomina sobie, jak niegdyś podobne słowa wypowiedział w kierunku Cevdeta. W zaprzęgu pod siedzeniem, do którego właśnie miał wsiadać, znajduje się torba z bombą, którą miał podłożyć w gabinecie Paszy. Torba wybucha i wyrzuca uciekającego Tevfika w powietrze. 

Do pokoju, w którym jest Hamilton i Lucy wbiega Jakub. Mierzy do Hamiltona z broni. Lucy wyznaje mu prawdę o zamienionych torbach z bombą, a Jakub zakuwa Hamiltona w kajdanki.

Do miejsca, w którym zatrzymała się Azize przyjeżdża posłaniec z listem. Są to pożegnalne słowa Cevdeta. Azize jest zrozpaczona. W tym czasie Cevdet wysadza w powietrze sztab greckich wojsk w Izmirze, samemu ponosząc śmierć.

Zagłosuj

Czy czekasz na 2. sezon serialu "Zraniona miłość"?

Liczba głosów:

"Zraniona miłość" - odcinek 90. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

RadioZET.pl/KP