Zamknij

Zraniona miłość - co zamiast serialu będzie można obejrzeć na TVP?

Redakcja
19.09.2017 15:26
Zraniona miłość - co zamiast serialu będzie można obejrzeć na TVP?
fot. screen

Co zamiast serialu "Zraniona miłość"? Ostatni odcinek mogliśmy obejrzeć w środę, 20 września 2017 roku i widzowie zastanawiają się, co dalej z polską wersją "Vatanim Sensin". Sprawdzamy, co pojawi się w telewizji zamiast tureckiego serialu.

"Zraniona miłość" - co zamiast serialu będzie można obejrzeć na TVP? Ostatnie odcinki wywołały wśród widzów wiele emocji: Cevdet zginął, Ali Kemal wyjechał razem z Veroniką i Leonem, a Azize dowiedziała się, że jest w ciąży. Tak zakończył się finałowy epizod serialu. Sprawdzamy, jaki program zastąpi "Zranioną miłość" na TVP1.

"Zraniona miłość" - co dalej?

Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat premiery 2. sezonu serialu "Zraniona miłość". Kolejna część jest w trakcie przygotowań, jednak nie wiadomo, czy odcinki będzie można obejrzeć w telewizji w Polsce.

Zobacz także

Co zamiast "Zranionej miłości" pojawi się na TVP1?

Co pojawi się w TVP1 zamiast serialu "Zraniona miłość"? Jak możemy zobaczyć w różnych programach telewizyjnych, dzień po emisji ostatniego odcinka tureckiego serialu o godzinie 16.05 na TVP1 pojawi się dramat obyczajowy "Miłość bez zapachu mięty", którego każda część ma trwać około 45 minut. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć również "Zgadnij, kto przyjdzie na wesele" oraz "Miłość nad fiordem. Koniec ery lodowcowej". Te filmy także zostaną podzielone na części po około 40-50 minut każda.

Zobacz także

Już wiemy, co zamiast serialu "Zraniona miłość" pojawi się na antenie TVP1. Pierwsza część zostanie wyemitowana w czwartek, 21 września 2017 roku, kolejna dzień później. 

Zagłosuj

Czy czekasz na 2. sezon serialu "Zraniona miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP