Zamknij

Zraniona miłość odc. 85: Cevdet idzie do celi Tevfika [STRESZCZENIE]

Redakcja
12.09.2017 15:22
Zraniona miłość odc. 85: Cevdet idzie do celi Tevfik [STRESZCZENIE]
fot. screen

85. odcinek serialu "Zraniona miłość" na TVP1 w środę 13.09 o godzinie 15.55. Oto streszczenie najnowszego odcinka serialu dla tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnego epizodu w telewizji. Co wydarzy się tym razem? 

85. odcinek "Zraniona miłość" - streszczenie wydarzeń. Co się wydarzy?

Przypomnijmy, co wydarzyło się w poprzednim odcinku. Tevfik spotkał się z generałem Wasilim i w zamian za obietnicę nietykalności zdradził mu prawdę o Cevdecie. Generał wskazał Cevdetowi kryjówkę Tevfika i pozwolił mu go aresztować. Przed planowaną inwazją na Anatolię Azize i jej rodzina mieli opuścić miasto. Azize miała w tajemnicy zawieźć Kemalistom wiadomość o planach greckich wojsk.

Zobacz także

"Zraniona miłość" 85. STRESZCZENIE

Odcinek zaczyna się od sceny, w której Leon wraca do rezydencji rodziców i rzuca się w objęcia matki.

Cevdet zjawia się u Generała Wasiliego i prosi go o wizytę z Tevfikiem w celi sam na sam, ponieważ chce wykonać na nim egzekucję. Wasili zgadza się. Po wyjściu z gabinetu Wasiliego Cevdet przeładowuje broń i idzie do celi. W tym momencie odkrywa, że nie ma tam Tevfika tylko jego rodzina. Wchodzi Wasili i Cevdet z przerażeniem pyta go, dlaczego jego rodzina jest w celi. Wasili pokazuje Cevdetowi kartkę, którą znalazł u Azize. Znajdują się na niej współrzędne. Cevdet ze złości rzuca się na kobietę i próbuje dowiedzieć się, skąd informacje znalazły się u niej. Wasili mówi, że całą rodzinę czeka egzekucja.

Generał w swoim gabinecie oznajmia Cevdetowi, że wie, że to on jest zdrajcą i to on wysadził skład z bronią i porwał jego syna. Wasili wyciąga broń i wymierza nią w Cevdeta. Mówi, że za jego przewinienia w ciężkich mękach będą ginąć członkowie jego rodziny. Po raz ostatni postanawia dać Cevdetowi wybór i proponuje mu układ - jeśli zdobędzie on informacje od Kemalistów, jego rodzina przetrwa, jednak on i tak zginie. Cevdet przystaje na tę propozycję. Ma na to tylko 24 godziny.

Azize zostaje wyprowadzona z celi na spotkanie z Cevdetem. Rodzina jest przerażona, ponieważ nie wiedzą, co się z nią stanie. Cevdet zapewnia Azize, że nie jest niczemu winna. Tłumaczy jej, że Wasili dowiedział się o jego zdradzie sprzed lat i musi się teraz poświęcić, aby uratować rodzinę - musi zdradzić ojczyznę. Jednocześnie zapewnia Azize, że nic im się nie stanie. Po rozmowie Azize zostaje wyprowadzona z powrotem do celi. Prosi, żeby rodzina ją przytuliła.

Wasili zleca obserwowanie Cevdeta. Przychodzi Hamilton i Wasili zapewnia go, że w ciągu 24 godzin będzie w posiadaniu wszystkich informacji o partyzantach. Hamilton ma jednak wątpliwości i prosi o uwolnienie Tevfika. To jedyny sposób w jaki może przekonać swoich ludzi, aby wstrzymali się jeszcze przez dobę. Generał udziela zgody.

"Zraniona miłość" - odcinek 85. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

RadioZET.pl/KP