Zamknij

Zraniona miłość odc. 86: Leon zabije rodzinę Cevdeta? [STRESZCZENIE]

Redakcja
13.09.2017 11:40
Zraniona miłość: STRESZCZENIE - odcinek 86. Czy Leon zabije rodzinę Cevdeta?
fot. screen

86. odcinek serialu "Zraniona miłość" na TVP1 w czwartek 14.09 o godzinie 16.05. Przedstawiamy streszczenie kolejnego odcinka tureckiego serialu. Co wydarzy się tym razem? 

86. odcinek "Zraniona miłość" - streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. Co stanie się w tym odcinku? 

"Zraniona miłość" - 86. STRESZCZENIE 

Tevfik mówi Hamiltonowi, że jest mu wdzięczny za uratowanie go. Hamilton pyta Tevfika, jaką cenę wyznaczyłby za swoje życie i składa mu propozycję - musi zabić Mustafę Kemala, a wtedy Hamilton zapewni Tevfikowi bezpieczny transport do Londynu. Tevfik zgodzi się pod jednym warunkiem - jeśli będzie mógł wyjechać razem z Azize.

Wasili każe włożyć mundur Leonowi i informuje go, że następnego dnia będzie dowodził egzekucją rodziny Cevdeta. Veronika broni ich i sprzeciwia się wykonaniu egzekucji, jednak Wasili zdradza powód skazania na śmierć Azize i pozostałych członków rodziny. W tym czasie przeszukiwany jest pokój Cevdeta. Wasili znajduje tam ukryty za obrazem testament. Cevdet wyznaje w nim, że nie jest zdrajcą ojczyzny i w swojej ostatniej woli prosi, aby na jego mogile zawisła flaga turecka. W testamencie napisane jest również, że jego syn Ali Kemal tak naprawdę jest synem Weroniki i Wasiliego i prosi o powiadomienie go o tym.

Zobacz także

Matka Cevdeta mdleje w celi. Azize błaga strażników, by zabrali ją do szpitala, jednak oni odmawiają. Mówią do Azize, że kobieta i tak jest już jedną nogą w grobie i żeby nie robiła sobie nadziei. Ali rzuca się na strażnika.

Do pokoju Wasiliego przychodzi Leon i odmawia dowodzenia egzekucją rodziny Cevdeta. Mówi, że jeżeli jutro zginie Hilal i jej bliscy, będzie to równoznaczne z wyrokiem śmierci również dla niego.

Mehmed informuje Jakuba, że aresztowano Alego Kemala i całą jego rodzinę. Rodzina Cevdeta zostaje rozdzielona przez stażników do osobnych cel.

"Zraniona miłość" - odcinek 86. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

RadioZET.pl/KP