Zamknij

Zraniona miłość odc. 87: Wasilij pojmany za zdradę [STRESZCZENIE]

Redakcja
14.09.2017 12:00
Zraniona miłość: STRESZCZENIE. 87 odcinek - co się wydarzy?
fot. screen

87. odcinek serialu "Zraniona miłość" na TVP1 w piątek 15.09 o godzinie 15.55. Oto streszczenie najnowszego odcinka. Co wydarzy się tym razem?

87. odcinek "Zraniona miłość" - streszczenie wydarzeń z kolejnego epizodu. Co zobaczymy tym razem i jak potoczą się dalsze losy Azize i jej rodziny?

"Zraniona miłość" 87. STRESZCZENIE

Lucy rozmawia z Hamiltonem. Wypytuje go o szczegóły masakry w obozie, o aresztowanie Azize z rodziną i zabójstwo Angeli. Hamilton unika odpowiedzi, zmieniając tematy na inne. W końcu mężczyzna w złości mówi, że nigdy jej nie okłamywał, a Lucy w złości wychodzi.

Zamkniętą w celi Hilal odwiedza Leon. Całuje ją w czoło i obiecuje, że zrobi wszystko, żeby ją stąd wyciągnąć. Nie może jednak zrobić nic, aby pomóc jej rodzinie. Dziewczyna prosi go, żeby przynajmniej pomógł jej babci. Azize zostaje wpuszczona do celi, w której jest matka Cevdeta, a Leon opuszcza więzienie. Po drodze mija celę Alego Kemala. Pod koniec rozmowy oznajmia, że jeśli uda mu się przeżyć, poderżnie gardło Leonowi.

Zobacz także

Wasilij rozmawia z Veroniką o Dimitrim. Leon prosi Mehmeta o pomoc w uwolnieniu Hilal z więzienia. Grecki trybunał wojenny wydaje wyrok śmierci przez rozstrzelanie Osmana, Lutfiego oraz Alego Kemala. Do więzienia przychodzi strażnik i informuje osadzonych, że nadszedł dzień egzekucji.

Cevdet zakrada się do tureckiego sztaby, żeby ukraść tajne informacje. Wracając z wykradzionymi dokumentami, Cevdet trafia na Jakuba. Mężczyzna mierzy do niego z broni i zabiera mu wykradzione informacje. Cevdet zostaje uderzony rękojeścią w skroń i pada na ziemię nieprzytomny. Po jakimś czasie Cevdet budzi się przywiązany do drzewa. Jakub próbuje dowiedzieć się, dlaczego zraził ojczyznę. Cevdet wyznaje mu prawdę. Jakub jest wściekły i mówi, że prędzej zabije Cevdeta niż pozwoli wydać ojczyznę. Przed zabiciem Cevdeta pozwala mu na ostatnią modlitwę. Wtedy Cevdet wyrywa mu broń i dusi do nieprzytomności.

Azize przychodzi do Wasiliego, a ten informuje ją, że czas jaki dał Cevdetowi właśnie minął. W ostatniej chwili Cevdet dostarcza Wasiliemu dokumenty. Generał wzywa Georgija, który przez cały czas śledził Cevdeta, aby potwierdzić autentyczność akt. Georgij zdaje relację z ostatnich 24 godzin, podczas których śledził Cevdeta. Wasili mimo wszystko postanawia, że nie dotrzyma złożonej obietnicy. Cevdet wyjawia prawdę o Dimitrim.

Strażnicy zabierają Alego Kemala z celi do pokoju tortur, gdzie czeka na niego Wasilij. Generał najpierw przygląda mu się uważnie i rozpoczyna tortury.

Veronika przychodzi do pokoju Wasiliego, jednak zamiast niego znajduje tam Cevdeta. On wyznaje jej, że Ali Kemal to naprawdę jej syn Dimitri, którego uratował z pożaru wioski i wychował razem z Azize. W tym czasie podczas tortur Alego Wasili znajduje bliznę na klatce piersiowej chłopaka. To potwierdza, że jest to jego syn Dimitri. Wasili jest w szoku, a sytuację wykorzystuje Ali. Wyjmuje nóż z kieszeni Wasilego i przykłada mu do szyi. W tym momencie w pokoju tortur pojawia się Veronika. Pyta męża, czy wszystko czego się dowiedziała to prawda. Wasili potwierdza, że Ali to tak naprawdę ich syn Dimitri. Ali Kemal jest wstrząśnięty informacją o tym, kim tak naprawdę jest. Wasilij mówi Cevdetowi, że i tak nic nie da się zrobić, sąd wydał wyrok. Cevdet ma jednak plan, jak uratować Alego. 

Wasilij zostaje pojmany za zdradę ojczyzny.

"Zraniona miłość" - odcinek 87. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

RadioZET.pl/KP