Zamknij

Daria Ładocha poprowadzi „Azję Express”? Jest komentarz

Maciej Friedrich
16.07.2019 10:40
Daria Ładocha poprowadzi „Azję Express”? Jest komentarz
fot. VIPHOTO/East News

Stacja TVN postanowiła przygotować kolejną edycję show „Azja Express”. W roli prowadzącej nie obejrzymy jednak Agnieszki Woźniak-Starak, która zrezygnowała z udziału w programie. Według medialnych doniesień ma zastąpić ją Daria Ładocha. Pojawił się komentarz gwiazdy.

Azja Express wraca na ekrany

Azja Express” to popularne show emitowane przez stację TVN od września 2016 roku. Krajowa edycja oparta jest na holendersko-belgijskim formacie „Peking Express”. Po dwóch edycjach nazwa programu została zmieniona na „Ameryka Express”, uczestnicy wykonywali bowiem zadania na innym kontynencie. W jesiennej ramówce TVN ponownie jednak obejrzymy show pod pierwotną nazwą. Zabraknie w nim jednak Agnieszki Woźniak-Starak, która na własne życzenie pożegnała się z rolą prowadzącej. Gwiazda postanowiła skupić się na pracy przy „Big Brotherze” po tym, jak zadania stawiane przed uczestnikami zaczęły wzbudzać kontrowersje. Serwis Plejada poinformował, kto prawdopodobnie zastąpi ją na planie „Azji Express”.

Azja Express  - UCZESTNICY: kto wystąpi w programie i kiedy premiera w 2019?

Daria Ładocha poprowadzi Azję Express?

Po odejściu Agnieszki Woźniak-Starak na prowadzącą „Azji Express” typowano Małgorzatę Rozenek-Majdan. Jednak według źródła, na które powołuje się Plejada, to nie „perfekcyjną panią domu” zobaczymy w programie. Prowadzącą ma zostać Daria Ładocha, blogerka kulinarna i zwyciężczyni drugiej edycji „Agenta”. Daria od 2014 roku związana jest także z „Dzień Dobry TVN”, w którym prowadzi kącik kulinarny.

Magazyn „Party” postanowił poprosić Ładochę o komentarz. Ta jednak odesłała zainteresowanych do swojej menadżerki. Co ciekawe, Daria przebywa obecnie w Azji.

Ilona Franczyk reprezentująca gwiazdę przyznała, że obecnie nie może oficjalnie potwierdzić informacji o zaangażowaniu Darii Ładochy do roli prowadzącej „Azja Express”.

– Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni, na sto procent was poinformuję – stwierdziła lakonicznie.

Jednocześnie menadżerka nie zdementowała jednoznacznie medialnych doniesień. Być może jednak zobaczymy zwyciężczynię „Agenta” w nowej roli. Myślicie, że poradziłaby sobie?

RadioZET.pl/party.pl/MF