Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Filmy na Netflix, HBO GO i online w internecie

Jakie filmy na Netflix, HBO GO, Player i innych platformach są najpopularniejsze? Sprawdź premiery na Netflix: filmy polskie, romantyczne, polecane, dokumentalne i komedie romantyczne, które warto obejrzeć na platformie oraz polecane filmy na Netflix i HBO GO.

Premiery i polskie filmy: zwiastuny, obsada i polscy aktorzy

Wiele osób szuka informacji o tym, jaki film polecają internauci i krytycy, jaki film trafia do kina w danym miesiącu lub jaki film wybrać na wieczór. Zobacz szczegóły dotyczące zagranicznych i polskich produkcji kinowych: filmy romantyczne, komedie, horrory, dramaty i najlepsze filmy w danym roku, a także filmy Patryka Vegi, Quentina Tarantino, Pawła Pawlikowskiego, Wojciecha Smarzowskiego, Woodiego Allena i innych reżyserów.

Filmy zagraniczne oraz filmy i aktorzy amerykańscy

Aktorzy amerykańscy z filmów, którzy wzbudzają zawsze duże zainteresowanie to m.in. Emma Stone, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Colin Farrell, Liam Hemsworth, Jeniffer Aniston i wielu innych. Dowiesz się, jaki film z Bradem Pittem, z Will Smithem, z Lady Gagą, z Jennifer Lopez, z Robertem De Niro, z Leonardo DiCaprio, z Antonio Banderasem, z Meryl Streep i innymi znanymi aktorami warto obejrzeć.

Filmy oscarowe, aktorzy oskarowi, nominacje i zwycięzcy

Sprawdź, jakie są najlepsze polskie filmy, czy też po prostu najlepsze filmy w danym roku, nominacje i zwycięzcy Oscarów. Informacje o tym, który film warto obejrzeć, a które trzeba zobaczyć w tym roku oraz które filmy dostały Oscara, Złote Globy i które filmy wygrywają nagrody na festiwalach - wszystkie te informacje w dziale Filmy na RadioZET.pl.